Чекаємо свята

30.11.2019
0
245

Ми продовжуємо служити Богу в міру своїх можливостей та сили. Апостол Павло казав, що наша сила — в немочі, і це слово якраз зараз відбувається в нашому житті.

З весни живемо в с. Озеряни Тлумацького району. Служимо з чоловіком у церкві с. Пужники. Богослужіння відвідують нові люди. Роздаємо тут християнську літературу, газети. Проводимо дві домашні групи в домах наших сестер, їхні родичі теж слухають Боже Слово.

У липні провели в Пужниках дитячий християнський табір. Було близько 70-80 дітей. На заключну програму прийшло більше 10 батьків. Після табору почали проводити дитячий клуб — щосуботи. Через клуб пройшло більше 30 дітей.

Окрім Пужників, працюємо і в с. Озеряни. Тут проводимо раз на тиждень молитовне богослужіння в хаті однієї літньої сестри. Міша розносить газети, спілкується з людьми, деяких відвідує вдома.

У серпні провели в Озерянах одноденну дитячу євангелізацію в центрі села. Шукаємо можливість, щоб почати в Озерянах дитячий клуб.

У жовтні нас відвідала Джин Маккроскі з друзями. Відвідали з ними людей похилого віку. Навернулася одна самотня жінка, колишня вчителька.

Служили в с. Олеша. Спільно із тлумацькою церквою провели місяць євангелізацій у місцевому будинку культури. А також з командою молоді з с. Машів (Волинська область) провели дитячий табір на території олешської школи. Було близько 70 дітей.

Продовжую щомісяця відвідувати з тлумацькими сестрами петрівський будинок для літніх людей. Вони вже нас чекають. Якщо приїжджаємо пізніше, ніж звичайно, то роблять нам зауваження. Намагаємося спілкуватися з людьми індивідуально. Щоразу молимося — і за зцілення, і за спасіння душ.

Про одного чоловіка — Михайла — я вже згадувала раніше. Коли подарували йому Євангеліє, то він звітувався, скільки вже прочитав. Чоловік хворіє на розсіяний склероз. Ще зовсім не старий, але коли захворів, то жінка з дітьми здали в будинок для літніх людей і перестали спілкуватися. Він практично прикутий до ліжка, хвороба прогресує. Під час останнього відвідування Михайло повторив молитву покаяння. Помоліться за нього.

Часом допомагаємо тлумацькій церкві проводити їхні богослужіння. Такі наші будні. Чекаємо свята — коли будуть навертатися люди. Молимося за це!

Людмила Софяк, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати