Чудесні подарунки

28.02.2020
0
184

Перед Різдвом до нас приїжджала команда молоді з Рівненщини з театральними виставами для дітей. У семи школах нашого району провели святкові зустрічі. В с. Озеряни, де ми служимо, є два корпуси школи, для молодших і для старших дітей. В обох корпусах відбулися вистави.

25 грудня 2019 року мали різдвяне богослужіння у Варві. Деякі люди вперше побували на зібранні. Вперше була наша сусідка із синочком. Ми недавно познайомилися ближче, спілкуємося. Вітали усю сім’ю з Різдвом на їхнє запрошення. Сказали, що після нашого приходу піднявся настрій і відчувся дух Різдва. Останнім часом у Варві часто приходять нові люди на зібрання.

Нас запросили на новорічний концерт у с. Світличне. Гурт і хор заспівали шість пісень. Слава Богу все пройшло чудово. Діти з церкви теж заспівали пісню. Їх запам’ятали з минулого року і просили взяти участь у концерті.

Мали гарне новорічне спілкування з церквою, пригадували шлях, яким вів нас Господь. 2 і 3 січня мали невеличкий табір, який проводили разом місіонерами Варвинщини та членами церкви. Біля 60-ти дітей нашого району побували на цій програмі. Із сіл довозили своїм транспортом, з Варви — привозили батьки. З частиною дітей ми зустрічаємося на недільних школах, з частиною — тільки в літніх і зимових таборах.

5 січня до нас приїхала молодь із Луцька і окружних сіл, 15 чоловік. 6-8 січня ходили вітати людей по домівках. 6 січня, розділившись на три команди, майже повністю пройшли село Озеряни. Люди там нас добре знають і чекають. При виході дарували газету «Голос надії» з адресою помісної церкви та розкладом служінь, календар, різдвяну листівку. 7 січня співали у Варві. Люди попередні роки сприймали нас здивовано, а цьогоріч дехто казав, що чекали нас. Плакали, дякували, запрошували ще! Потім ми всі з’їхалися на центральний майдан, співали пісні. 8 січня співали у селах Мармизівка і Макушиха, які знаходяться на межі Полтавської і Сумської областей. Також протягом цих днів були у декількох зібраннях. 9 січня вони повернулися додому.

Перед Новим роком, коли працював біля дому молитви, вирішив поговорити із пресвітером, щоб зробити різдвяні подарунки в будинок для літніх людей в Озерянах, який відвідую щосереди, а також для інших самотніх людей і малозабезпечених сімей. Відразу зрозумів, одне із перших питань — фінансове. Але ввечері до мене зателефонував друг із США, який колись служив тут місіонером. Він передає допомогу для людей з інвалідністю. Під час розмови чоловік зауважив, що вони вирішили виділити гроші на подарунки і шукають людину, яка б могла це реалізувати. «Ти ходиш в будинок для літніх людей, можливо ще знаєш когось, хто має потребу? — запитує. — Чи не зміг би ти роздати подарунки нужденним?» Для мене це було чудом — адже він не міг знати моїх думок! Ми з дружиною склали списки, скупилися і розвезли ці подарунки. Всього привітали 25 людей.

Нещодавно одна сестра відкрила сторінку нашої церкви у Facebook, викладає пісні, проповіді зі служінь. Є відгуки від людей, що вони люблять слухати пісні через цю сторінку.

Петро Герман, Чернігівська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати