Цікавий час

28.02.2020
0
167

Цей час нелегкий, але дуже цікавий: де раніше не пускали з проповіддю — тепер запрошують, а де раніше дозволяли — тепер забороняють. У Кролевці знову відкриті двері трьох садочків, а в Подолові — дому культури.

Восени і взимку ми завітали до цих садочків з ляльковими виставами та подарунками, дітей було більше двох сотень. Дуже радо нас приймають і в центрі реабілітації для дітей з інвалідністю. У Подолово зустрічі проходять дуже активно — 20-30 дітей щотижня можуть вивчають біблійні істини. Радію, що діти люблять нас, на запитання про Бога відповідають змістовно, розсудливо…

З друзями із Рівненщини, місією «Крик дитячої душі» відвідали інтернати Сумщини. Приємно було відвідати Шалигіно, де раніше бували багато разів. Директор задоволена і запрошує ще. Тому разом з глухівською церквою ми вирішили регулярно відвідувати цих дітей (хоча це інший район і відстань немала).

У шостинському протитуберкульозному санаторії провели урок по Івана 3:16. Діти дуже гарно слухали, вели діалог, брали активну участь. І працівники там дуже відкриті.

Також ми активно допомагали в зимовому таборі в Конотопі та в різдвяних програмах в Шпетовці, Глухові.

І в нашому місті справи йдуть вперед. Протягом святкових днів роздали багато календарів, газет. Відвідуємо будинок для літніх людей. Провели дві зустрічі для людей з вадами зору. Спілкувалися за чаєм, проповідували Євангелію, дарували гостинці.

Маємо недільну школу в церкві, три групи, 20 дітей. Розвиваємо жіноче служіння. Щомісяця сестри зустрічаються у Глухові та Кролевці. Розглядаємо постаті жінок у Біблії, навчаємося від них.

Оксана Клеймьонова, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати