Церква — велика підтримка для переселенців

27.12.2024
0
123

Оглядаючись на ще один пройдений етап життя дякуємо Богу. Його милість і благодать — над нами. Дякуємо, що можемо служити і бути учасниками в розповсюдженні Євангелії в цей час. Дякуємо Богу, що церква будується.

Організували церковний виїзд на природу, запрошували людей не тільки з церкви. Мали гарний час — провели служіння, приготували плов, зробили програму для дітей, солодку вату. Спілкувалися, співали пісні під гітару. Дякуємо Богу за таку чудову можливість.

У жовтні ми мали Свято подяки. Вийшло гарне служіння, були гості с різних церков, служили підлітки й діти, звучала молитва вдячності Богу за хліб, воду, дари землі, за Слово та за спасіння. Захід відвідали на наше запрошення невоцерковлені люди. У залі не було вільних місць, мусили шукати й доставляти стільці.

Всі служіння проходять без змін — домашні групи, молитовне зібрання, сестринські зустрічі, недільна школа. На кожному служінні підносимо молитву за Україну. Майже щоразу приходять нові люди. Періодично маємо з’їзні молитовні зібрання. Організовуємо збори пожертв для потреб, які приходять з України. Наприклад, допомагали у придбанні води для захисників на запорізькому напрямку.

На базі нашої церкви провели семінар для служителів на тему: «Структура церкви». Захід став гарною можливістю для братів з різних громад зібратися разом і обговорити важливі аспекти церковного життя, поділитися своїми думками й ідеями.

Зустрічаємо нові сім’ї, які виїжджають з України, допомагаємо їм у пошуках житла, приймаємо у своїх домах, служимо, чим можемо, запрошуємо до церкви. Багатьох людей приємно дивує, що тут вже є українська церква, адже це велика підтримка і втіха для переселенців. Не раз чули добрі слова від людей, які приходили вперше.

Я закінчив курси німецької мови і здав екзамен на оцінку В1. Це було нелегко. Ці курси дуже допомогли мені оволодіти мовою. Звісно, ще потрібно вдосконалюватися, але допомагати українцям з документами, на зустрічах у лікаря або в пошуку житла не є проблемою. Поступово складаю короткі проповіді німецькою. А наші дівчата у школі вже вільно говорять, пишуть і читають.

Сергій Луговський, Німеччина, уривок з листа



Додати коментар

Пожертвувати