Церква поповнюється!

30.11.2019
0
200

Разом з командою служимо Богу та людям по селах нашого району. У Мокіївці на свято села нас запросили провести біблійну програму для дітей. З дітьми на уроці, на конкурсах, на іграх та естафетах, на рукоділлі були їхні батьки, бабусі та дідусі. Люди дуже дякували за свято для їхніх дітей.

Із християнською газетою «Жива надія» побували у кожному домі нашого села та поспілкуватися з людьми на тему віри в Бога.

Разом з дружиною допомагаємо в служінні в селах Вороньки та Білоусівка. Дружина продовжує вести служіння співу у чорнухинський церкві. Щосуботи в смт Чорнухи проводимо дитячий клуб «Найвеличніша подорож», а також почали проводити у с. Харсіки щоп’ятниці. Діти з радістю приходять і проводять з нами час.

Ще один радісний день був у нашій церкві — це святе водне хрещення. Шестеро людей вирішили ввійти в заповіт із Богом. Слава Богу, що церква поповнюється молодими людьми, які щиро бажають служити Йому.

У жовтні мали у нашій церкві День подяки за урожай, а також святкування 25-річчя від заснування помісної общини. На богослужіння прийшли односельчани.

Відвідуємо літніх сестер нашої церкви, які не мають можливості бувати на богослужінні.

Слава Богу за команду з якою разом звершуємо служіння. Успіхів вам, наші друзі!

Юрій Шмига, Полтавська область, уривок з листа

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати