Дім молитви за три місяці

25.12.2019
0
562

У 2013 році було розпочато євангелізаційно-місіонерське служіння й відкрито дочірню церкву в м. Фастів Київської області. Силами церкви «Світло Євангелії» (с. Хомутець Брусилівського району Житомирської області) тут звершується євангелізаційна праця, а саме: проповідуємо на вулицях міста, роздаємо християнську літературу, надаємо духовну й благодійну допомогу безхатченкам та  беремо участь у різних соціальних програмах.

У 2012 році на молитовному служінні Бог сказав до нас, щоб ми, як народ Божий, були готові до  прийняття переселенців у свої домівки. Ми роздумували над цим, але не знали, про що саме йдеться, адже наш Брусилівський район прийняв дуже багато переселенців із Чорнобильської зони, для яких держава збудувала на початку 1990-х багато будинків у кожному населеному пункті району. Про яких саме переселенців нам Бог знову сказав, у той час ми не знали.

Але на початку 2014 року Бог знову сказав нам, щоб ми готували свої будинки та квартири для прийняття біженців, а якщо ми не будемо приймати, то приймуть невіруючі люди – і за це Бог буде благословляти їхні сім’ї. Ми знову не розуміли… І тільки в червні 2014 року,  з початком війни на Сході нашої країни, зрозуміли, про що попереджав нас Господь: мирні жителі Донбасу стали масово залишати свої домівки, щоб врятувати свої сім’ї від небезпеки. І ми, як Церква Божа, не могли не відреагувати на це й залишити без уваги цих людей!

З Божою допомогою  тільки в м. Фастів ми змогли прийняти 13 сімей (43 людини дорослі та 31 дитина).  З цими людьми велася активна робота: намагалися допомогти їм адаптуватися в нових умовах (часто проводили душе опікунські бесіди), допомагали з працевлаштуванням, із житлом, разом вирішували матеріальні та фінансові потреби. Багато з прибулих стали відвідувати місцеву церкву, а дехто вступив у Завіт із Господом через Святе Водне Хрещення. Так церква поповнювалася спасенними людьми.

Для того, щоб звершувати служіння, ми орендували адміністративне підвальне приміщення, яке було в незадовільному стані та часто підтоплювалося. Незважаючи на це, ми служили та ревно молилися за придбання земельної ділянки для будівництва дому молитви та центру реабілітації (для алко- та наркозалежних, а також для людей, які потрапили в складні життєві обставини), тому  що в цьому бачили велику потребу. І Господь відповів на наші молитви. 

У серпні 2019 року купили земельну ділянку для молитовного будинку та будинок під центр реабілітації. Ми не гаяли часу, тому відразу розпочали будівництво. До будівництва активно підключилися місіонери, брати та сестри місцевої церкви та інших церков. Нашим бажанням було завершити будівництво до зимових морозів. І з Божою допомогою нам це вдалося – 1 грудня 2019 року відбулося урочисте відкриття дому молитви та Центру реабілітації в м. Фастів. На святковому зібранні було багато гостей, багато чудових проповідей, а в кінці – служителі Київської та Житомирської областей разом із гостями звершили молитву посвячення. Дякуємо Богу та віримо, що Він і надалі буде допомагати та благословляти в місіонерській праці.

Від імені місіонерської команди Житомирщини приносимо щиру вдячність керівництву місії «Голос надії» та усім братам і сестрам, які долучилися до цієї праці молитовно, організаційно, фінансово та фізично – і ми змогли спільними зусиллями за короткий термін побудувати такий молитовний дім! Нехай Господь щедро благословить усіх вас!

Сергій Тарасюк, Андрій Прищук

 

 Додати коментар

Пожертвувати