Дискусійний майданчик

30.09.2018
0
382

Цього літа ми провели два дитячих табори на стадіонах в нашому селищі Царичанка і сусідньому Могильові. Була хороша команда, прийшло багато дітей, не надто спекотна погода, відкриті батьки. Ми організували під час табору спеціальний вечір для батьків на тему: «Як виховувати дітей в сучасних умовах». Був запропонований формат проведення вечора у вигляді дискусійного майданчика, в якості експертів були запрошені фахівці з питань виховання дітей: шкільний психолог, представник місцевої адміністрації, директор центру соцслужб, пастор помісної церкви. Оскільки тема була дуже актуальною, спілкування пройшло дуже жваво. Особливо приємним було те, що учасники виявили бажання проводити систематично схожі заходи на подібну тематику.

У серпні в Царичанку переїхали наші друзі — молода сім'я — для місіонерської праці в сусідньому селищі Могильов. Під час проведення там табору вдалося налагодити хороший контакт із місцевою молоддю та дітьми. Крім того там проживає одна сім'я з нашої церкви.

Хоча я і передав молодіжне служіння, служителі попросили взяти участь в організації молодіжного з'їзду в Малині в липні, а також обласного молодіжного фестивалю «Велика родина» у Царичанці в кінці серпня. Це був гарний час і для організаторів, служителів і для молоді перед початком навчального року.

Тарас Герасимчук, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати