Добрі справи в ім’я Господа

31.07.2021
0
55

Приємно мати хороших друзів, які відвідують, допомагають, підтримують. У міру своїх можливостей ми також стараємося відвідувати місіонерські точки в нашій області, допомагаючи іншим. Так, відвідали Лебедин, де допомагали будувати складське приміщення біля дому молитви, декілька разів їздили в Суми, де завершується будівництво центрального дому молитви, також відвідали Ямпіль, де будується дім милосердя.

Продовжуємо активно працювати в соціальному напрямку. Бог посилає необхідний ресурс для цього, а також небайдужих людей, готових допомагати. Декому ми допомагаємо в ремонтах і будівництві, декому закуповуємо дрова для опалення, іншим допомагаємо продуктами. Одночасно проповідуємо їм про Христа. Молимось і віримо, що добрі справи в ім’я Господа принесуть свій плід.

Продовжуємо служити дітям нашого містечка. Директорка місцевого Центру для дітей з інвалідністю запросила нас взяти участь у святі присвяченому Дню захисту дітей. Ми радо відгукнулися на запрошення,  тому що вже тривалий час співпрацюємо з ними. На цьому святі мали зустріч з мером нашого міста, який попросив, щоб віряни нашої церкви, взяли участь також у загальноміських заходах. Після цього ми мали можливість провести зустрічі в усіх школах на літніх пришкільних таборах. З допомогою друзів-місіонерів ми ставили батути, надувні гірки, пригощали дітей солодощами, займалися рукоділлям. Фізично це дуже виснажливо, але й дуже приємно, коли бачиш, як радіють діти. А ще приємніше, що ми можемо спілкуватися з ними, і з вчителями, благовістити їм.

Час від часу телефонують голови сільрад і просять допомогти в проведенні Дня села. Ми розглядаємо це як чудову можливість для знайомства і подальшої співпраці для проповіді Євангелія.

Бог радує нас новими людьми, що відвідують богослужіння.

Микола Хрокало, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати