Дощове Різдво у Приморську

01.03.2021
0
85

Різдвяно-новорічні свята у нас пройшли дуже насичено і благословенно. 25 грудня до нас приїхали друзі із с. Корчин Рівненської області та з інших місць. Разом із ними служили співом на Різдво в Комишуватці та Преславі, що біля Приморська. Ходили від хати до хати, дарували календар та газету «Голос надії». Також виходили співати на ринок у центрі міста.

31 грудня 2020 року ми з дружиною нарешті закінчили ремонт у своєму будинку і перебралися туди жити.

Після Нового року до нас приїхали брати і сестри із с. Довговоля Рівненської області, які привезли понад 100 подарунків для дітей, які зібрали віряни їхньої церкви. Ці подарунки ми разом з ними та працівниками соціальної служби порозвозили у багатодітні та малозабезпечені сім’ї Приморська та навколишніх сіл. Вітали з Різдвом, молилися за ці сім’ї. Вони були дуже зворушені нашим візитом. Ми побачили, з яких умовах живуть багато людей.

На Різдво 6, 7, 8 січня 2021 року з командою молоді (разом нас було близько 25 людей) ходили співали по Приморську. Погодні умови (був дощ) спричинили певні незручності, але це нас не зупинило. Одного дня ми навіть за попередньою домовленістю співали для жителів однієї з багатоповерхівок. Люди зібралися у визначений час, щоб нас послухати.

Перед різдвяними святами замовили невеликі рекламні щити з різдвяними висловами та координатами нашої церкви.

У святкові дні на богослужінні були нові люди. І тепер майже на кожному зібранні бувають. Недавно помер чоловік однієї жінки, яка відвідувала богослужіння. Ми з церквою їздили на похорон, щоб підтримати її.

Продовжуємо проводити недільну школу при церкві «Спасіння» і маємо в цьому успіх. У зимовий період до нас часто приходить молодь з міста, щоб побути разом, поспілкуватися, поспівати, пограти в теніс.

Одного дня їздили з дружиною в Мануйлівку, роздавали газети і календарі, спілкувалися з людьми. Також роздавали літературу в центрі нашого міста.

У вівторок до нас прийшов один хлопець, який звільнився з місць позбавлення волі. Тимчасово, поки зробить паспорт, прийняли його до себе, а потім маємо намір відправити в реабілітаційний центр м. Каховка Херсонської області.

У вівторок після зібрання навернулася до Бога 15-річна дівчина, яка ходила до нас вже деякий час.

Ми потребуємо молитов, вони є дуже цінні для нас — щоб Бог давав нам сил і спасав людей. «А ви будьте міцні, і нехай не слабнуть ваші руки, бо є нагорода для вашої чинности!» (2Хр.15:7).

Олександр Яковчук, Запорізька область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати