Фокус місії — являти Христа

31.12.2020
0
125

Цей рік був роком викликів та випробувань для багатьох людей, але слава Богу, що Його милість оновлюється щодня і що Він береже нас усіх у Своєму імені.

Наша праця на Балканах триває. За цей рік Бог допоміг реалізувати нашу мрію — стартувала і продовжується вже понад 7 місяців домашня група з вивчення Євангелія.

Є сім’я, з якою зустрічаємося раз на тиждень — разом обідаємо, спілкуємося про Бога, співаємо християнські пісні і молимося. Вони поки що не приєдналися до церкви, але відкриті до нас. Тому ми вкладаємо у стосунки, ділимося словом, увагою, турботою, підтримкою і не тільки.

Фокус нашої місії залишився тим самим: являти Христа, будувати близькі стосунки з людьми, ставати друзями. Допомагаючи, ділячись Благою Звісткою, позитивно впливати на їхнє життя. Піклуватися про духовне зростання в стосунках з Богом, допомагати наверненим ставати зрілими у Христі.

У зв’язку із карантином в країні умови для зустрічей ускладнилися, але поки що церковні зібрання дозволені за умови дистанції та інших заходів безпеки.

Ми розглядаємо цей період як період сіяння. Країна, де ще 50 років тому в церквах було життя, сьогодні — зима. В основному богослужіння відвідують люди похилого віку. Суспільства налаштоване на матеріальні цінності та успіх. Дітей та онуків в церквах багато де просто немає. Дуже сумно, але церква стала чимось неактуальним.

Служимо в декількох напрямках: служіння всередині помісної церкви, будуємо і розвиваємо домашні групи з вивчення Біблії, благовістимо (через особисті знайомства, поширюючи християнську літературу, надаючи фізичну і духовну допомогу).

Молимося про розвиток душпастирства в євангельських церквах, оскільки бачимо, що в цьому служінні є велика прогалина. Можливо, цьому сприятиме переклад спеціалізованої літератури на хорватську мову, створення інформаційного ресурсу.

Наше побутове життя проходить на хуторі. Ми, колишні жителі великих міст, спершу пережили культурний шок, але зараз уже адаптувалися.

Рухаємося з вірою та молитвою за Балкани. Мріємо, щоб за час нашого служіння в регіоні Славонія виросли духовні батьки, які зможуть взяти на себе відповідальність за зростання учнів Ісуса Христа, за душпастирство кожного християнина.

Андрій Свірчевський, Хорватія, уривок з листа

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати