Гарні новини в Шпотівці

02.05.2021
0
62

Продовжуємо служіння в с. Шпотівка. Є гарна новина: влада села знайшла нам землю під будівництво дому молитви. Ще потрібно врегулювати справи з документами і розпочинатимемо будівництво. А поки що збираємося на богослужіння там де й раніше. Приходять і невоцерковлені люди.

Нас благословили фінансами для придбання продуктових наборів. Таким чином ми відвідали малозабезпечених людей в Шпотівці. Нас в селі вже добре знають і стає все легше спілкуватися з людьми. Крім того завезли продукти малозабезпеченим, одиноким і пенсіонерам в м. Конотоп.

Кожну останню неділю місяця проводимо богослужіння в м. Шостка.

Оскільки я розуміюся на ремонті автомобілів, до мене часто приїздять служителі, щоб полагодити машину. Також їжджу допомагати в будівництві реабцентру. Хто просить допомоги в якихось столярних роботах, то теж намагаюся підтримати. Нещодавно в Шпотівці для нашої самотньої сестри, яка має дитину з інвалідністю, зробив ремонт в будинку, провів каналізацію і воду.

Як диякон допомагаю служителю в Конотопі проводити богослужіння, вести душеопікунство. Нещодавно мали триденний піст і з’їзну молитву за Сумську область, за пробудження міст і сіл, за мир, за захист від хвороб і оздоровлення хворих на корона вірус, за духовне пробудження в церквах. Це нелегкий для нашої держави час — коли нависає загроза війни, людей зморюють недуги, нестабільний економічний стан, бідність… Але ми продовжуємо, поки Бог дає сили і час, служити Йому.

Плануємо проведення незабаром міжцерковного Фестивалю сім’ї в Конотопі, дитячих таборів, просимо молитовної підтримки.

В сім’ї у нас все добре, діти ростуть, дружина продовжує працювати в дитячому служінні, доглядає батька після інсульту. Молимося, щоб він прийняв Господа.

Анатолій Рабий, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати