Карантин — час місії в професії

30.04.2020
0
331

Богослужіння зараз проводимо в невеликій кількості у мене на квартирі. Намагаємося підтримувати тих, хто втомлюється.

Раніше збиралися духовною радою міста для планування молитовного сніданку та фестивалю сім’ї. Але тепер все планування зупинилося, маємо спілкування тільки в онлайн-режимі.

У березні з друзями із вадами слуху їздила в Ржищів на богослужіння для практики та спілкування.

Також була звітна обласна конференція в м. Сміла, їздили маршруткою, щоб побути у спільності з братами та сестрами.

До мене приїздила двоюрідна сестра, щоб допомогти в служінні.

До карантину проводили уроки християнської етики у двох школах міста і в одній сільській. У деяких класах робили навіть декілька разів. Діти завжди чекали і радо зустрічали. Приємно було потім бачити їх на вулиці, коли вони підбігали із запитанням: «Коли прийдете?»

Змінилися обставини, але ми продовжуємо служити виходячи із власних можливостей. Карантин для мене став часом місії в професії. Шию маски для знайомих людей і не тільки.

Все почалося з того, що, йдучи на пошту, зустріла сусідку з сусіднього під’їзду. Вона сама до себе щось говорила. Коли я запитала, що трапилось, у відповідь почула: «Немає марлі в аптеках, щоб маску зробити». Кажу: «У мене є бинт, можу вам пошити». Вона сказала номер квартири, на наступний день я була в Ліди вдома. Розговорилися, виявилося, що вона колись приймала в хрещення в общині АСД, але давно вже не ходить до церкви. Поки спілкувалися, прийшла ще одна сусідка років 70 позичити цукру. Я її знала, її тато був служителем в ЄХБ, був ув’язненим за віру був. Обидві жінки погодилися на мою пропозицію приходити до них для вивчення Біблії. Вірю, що такі зустрічі — не випадкові.

Виходимо в місто з гітарою, роздаємо маски разом з християнською літературою. Реакція людей, які раніше ставилися негативно, змінюється.

Зараз навіть мій балкон почав слугувати для проповіді Євангелії та нагадуванням, щоб люди молилися до Бога.

Отже, змінюємо трохи наші методи, просимо Бога, щоб давав мудрості як рухатись ефективно в цей час.

Валентина Готь, Черкаська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати