Коли всі відвернулися

01.10.2019
0
315

7 липня 2019 року для церкви «Христа Спасителя» м. Сєвєродонецьк — особливий день. 10 осіб приєдналися до церкви, прийнявши водне хрещення. Всі вони — такі різні, з різними долями, в різному віці прийшли до Бога. Але їх об'єднало спільне бажання — присвятити своє життя служінню Богу. Хрещення проходило традиційно на одному з водоймищ міста, на центральному пляжі. Гурт співав псалми, усі разом славили Господа. Раніше ми не могли ось так відкрито проводити водне хрещення…

Також цього літа спільними зусиллями всієї нашої церкви вдалося продовжити традицію літніх виїзних євангелізацій у дворах міста. Їх було три. На кожному з таких міні-свят проводили активні ігри зі спорт-інвентарем, за принципом квесту. Були присутні 20-30 дітей. Спочатку насторожено ставилися до нашої появи у дворі, але зрештою всі діти активно приєдналися до гри, а дорослі дякували за різноманітність в житті їхнього двору. Часто звучало питання: «Невже це все безкоштовно?» Багато спілкувалися з дорослими, молилися з ними. Після закінчення діти брали християнську літературу, солодкий попкорн, запрошення на дитячий триденний табір.

Згаданий табір відбувся з 14 по 16 серпня на території однієї зі шкіл. Також було багато дітей. Головною метою, звичайно ж, було досягнути їх Божим Словом. Запрошували дітей на служіння «Школа життя», яке щосуботи проходить в нашій церкві. І частина з них стали приходити. Бачимо, що дехто з них позбавлені любові та уваги батьків, у когось є тільки мама, хтось живе з дідусем, бабусею. У такі моменти розумієш, як важко буває служити дітям. І коли бачимо плоди — добрі зміни в їхніх серцях — це надихає не зупинятися.

Спільно з іншими церквами міста взяли участь у святі «Усі разом за сім'ю». Це свято для всієї родини, зі спортивними іграми, конкурсами, піснями, майстер-класами, лотереєю, батутом, попкорном. Роздавали літературу, спілкувалися з людьми. Наша мета уже другий рік поспіль — популяризувати біблійний погляд на сім’ю. Адже здорова і щаслива сім'я — запорука формування успішного міста, регіону та країни.

Служіння в с. Нова Астрахань проходять в четвер і неділю. Молимося за постійних служителів, які б там жили і щодня перебували в спілкуванні з місцевими братами і сестрами. Дім молитви, слава Богу, придбали. Тепер активно ведемо будівельні роботи, готуємося до настання зимового періоду. Сподіваємося, до холодів там буде тепло і затишно проводити богослужіння і збиратися на розбір Слова. Брати, які проходять реабілітацію, активно допомагають в ремонті.

Центр реінтеграції та адаптації «Благодать», який функціонує при церкві, отримав сертифікат членства у Всеукраїнській громадській організації «Асоціація Християнських Центрів реабілітації осіб, залежних від наркотиків і алкоголю». Але головне — люди знаходять тут любов і спасіння в Христі. Нещодавно один брат не зміг пройти повз чоловіка на вулиці і привів його в центр. На людину він був схожий віддалено. Замість обличчя — суцільний набряк, синці, погано ходив. Пройшовши обстеження, з’ясувалося, що цілого у нього майже немає нічого. Щось уже давно зрослося неправильно... Нічого хорошого в житті він не бачив, крім побоїв і знущань. Молодий. І таких багато... Через кілька тижнів він хоч почав посміхатися. Потроху змінюється, звикає жити по-новому. Покаявся. Слава Богу, що це служіння є в нашій церкві і ми можемо допомагати тим, від кого всі відвернулися.

Володимир Бахмет, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати