Квіти і хліб

30.04.2020
0
263

Весна принесла багато різних свят. Одне з них — 8 березня. Ми вирішили скористатися цією нагодою і разом з місіонерами сусіднього села зробити свято для жінок у Вищому Булатці. Підготовка до свята йшла дуже активно, залучали дітей з недільної школи, заохочували їх брати участь у програмі. Діти виконували вірші, пісні, а також власними руками виготовляли листівки, які після закінчення святкового служіння вручили батькам.

Свято походило в домі молитви, багато людей переступили його поріг вперше. Панувала чудова атмосфера, батьки уважно слухали виступи дітей, також служив гурт із церкви «Ковчег» м. Лубни. В кінці зустрічі служитель із с. Новаки звершив молитву за жінок, а також окремо — за працівників дитячого садка. Після закінчення першої частини, була ще одна приємна частина — вручення квітів, спілкування за чаєм. Продовжуємо молитися за цих людей, щоб вони повним серцем наблизились до Господа!

Також ми відвідуємо декілька сімей, з якими проводимо душпастирську роботу. В зимовому листі я писав про сім’ю, яка почала ходити в церкву, вийшла на покаяння. Молимося за них, навідуємо, спілкуємося.

17 березня в Україні ввели карантин, після чого багато змінилося в нашому служінні. Я роздумував, як використати правильно час і послужити людям. Прийшла ідея закупити хліб, булки для людей які цього потребують. Домовився з нашим сільським старостою, він дав номери соціальних працівників. Домовилися про день, коли зможемо роздати продукти в трьох селах: Нижній Булатець, Малий В’язівок, Чуднівці (9-14 сімей у кожному селі).

Люди, які отримали хліб, дуже дякували, деякі навіть плакали. Я старався коротко розказати про Господа. Разом була можливість познайомитися і надалі співпрацювати з соціальними працівниками. Розпитав, чи потрібна наша допомога. У відповідь почув, що є літні люди, яким потрібно спиляти гілки, нарубати дров, хтось має потреб в одязі, тож ми обов’язково будемо працювати в цьому напрямку. Вірю, що через добрі справи люди прийдуть до Ісуса Христа.

Ілля Кантерук, Полтавська область, уривок з листа Додати коментар

Пожертвувати