Літо на Сумщині

27.08.2020
0
249

Центральне служіння зараз проходить у нас регулярно, обмеження послабили. Радіємо з того, що у нас будуватиметься новий дім молитви. Ми давно хотіли нове приміщення, щоб було місце і для богослужінь і для недільної школи.

В умовах карантину ми змогли провести триденний християнський табір, який відвідали тридцять дітей. Після чотирьох місяців ізоляції для дітей і для нас було великою радістю — провести час у спілкуванні.

Маємо кілька знайомих неблагополучних сімей. Відвідуємо їхніх дітей, проводимо маленькі біблійні уроки. Це шість дітей різного віку (2, 5, 8, 9, 11 і 13 років).

Разом з братами побували у м. Конотоп, у м. Ромни, у нас в Шостці з вуличною проповіддю Євангелія і даруванням Нових Заповітів. У нас в Шостці я щонеділі також виходжу в місто для благовістя.

Януш Богданович, Сумська область, уривок з листа

 

У червні ми знову мали можливість зібрати і роздати продуктові пакети для циганських сімей в с. Пирогівка. Провели зібрання на вулиці і роздали 38 пакетів. Попри карантин, діти все ж мали можливість побувати в християнському таборі.

Відвідали з благовістям також м. Хутір-Михайлівський і м. Батурин, де проживає багато циган.

Послужили добрим ділом підопічним інтернату для людей похилого віку та людей з інвалідністю в смт Воронеж, м. Кролевець і м. Глухів. Зібрали і передали їм невеликі подарунки.

Василь Рудковський, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати