Місце Божих чудес

31.03.2020
0
274

Іспанія — це місце Божих чудес. Ми бачили їх навіть в якихось маленьких, здавалося б непомітних речах.

Ми несли в церкві музичне служіння, підліткове, а також соціальне, медіаслужіння. Брали участь в євангелізаціях як в Малазі, так і в околицях. У місто, де ми служимо, приїжджає багато слов’ян емігрантів.

25 грудня 2019 року, коли в Іспанії святкували Різдво, ми з церквою вийшли в парк, вручали подаруночки перехожим, співали, вітали й благословляли людей. Проповідували про Ісуса Христа.

6 січня ми з командою брали участь в дитячому святковому заході. Разом з маленькими дітьми співали, молилися, гралися.

Кожного служіння ми служили співом, це наша відповідальність в церкві. По середах у нас проходили домашні групи, по п’ятницях — молитовні зібрання, по неділях — недільне загальне богослужіння.

По суботах зазвичай у нас було служіння з підлітками. Разом розбирали Боже Слово, ділилися, як у кого пройшов тиждень, молилися один за одного. Після підліткового у нас репетиція, готуємося до недільного служіння. По суботах також мали ще і євангелізацію — виходили на вулиці і спілкувалися з перехожими про Ісуса Христа.

Через медіаслужіння намагалися розповісти якомога більшій кількості людей про церкву і про те, що зробив Бог у наших життях. Ведемо Instagram і YouTube, незабаром плануємо запустити рубрику свідоцтв і проповідей. А недавно запустили рубрику «Твій хліб». Там люди після кожного недільного зібрання розповідали, що вони взяли для себе із Божого Слова. До цього підключали підлітків і нових людей, щоб вони долучалися до служіння. Через медіаслужіння нові люди дізнаються про церкву, багато хто цікавиться, що це за церква, у що ми віримо.

Іноді ми відвідували церкви в околицях м. Малага — Гранаду та Альмерію.

По неділях проводили ще євангелізації в парку, де відпочивають багато слов’ян.

Буває непросто в багатьох моментах, але бачимо, як Бог благословляє і допомагає. До церкви приходили і слов’яни, і іспанці, і християни з різних деномінацій, які колись перестали відвідувати церкву.

Володимир Шаповалов, Іспанія, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати