Місця, куди необхідно іти

31.05.2019
0
275

Поки що продовжуємо працювати в Комарицькому та навколишніх селах. Але маємо бажання і плани переїжджати в смт Улянівка, з метою поширення там Євангелії, хоча й праці в Комарицькому не будемо залишати.

Улянівка знаходиться приблизно за 12 км від Комарицького, населення — біля 3000 людей. Місіонерська праця тут проводиться вже декілька років: спільно із сумською церквою працюємо в інтернаті для дітей з інвалідністю (регулярні біблійні уроки, літні табори). Працівники та вихованці інтернату дуже радо нас приймають, хоче слухають Боже Слово, беруть активну участь у заняттях. Періодично проводимо зібрання для пацієнтів хоспісу, лікарні, будинку престарілих та євангелізації у самому селищі. Просимо підтримати нас в молитві за цей переїзд.

Як і раніше, молимось за мир у нашому краї та спасіння односельчан, жителів навколишніх. Підтримайте нас у молитві за ці потреби.

Відвідуємо хворих у селах Комарицькому та Товсті. Вони охоче слухають проповіді. Підтримайте, будь-ласка, в молитві за них.

Наш Білопільський район досить великий — багато сіл та селищ. Є такі місця, де люди ще не чули Благої Звістки. Наша ціль — відвідати кожне село, розказати про Спасителя та подарувати Євангелії. Багато сіл ми вже пройшли, деякі — пройдені ще до нас. Однак, є місця, куди ще необхідно іти.

В лютому нас відвідали гурт «Левит» з євангелістом Володимиром Гусаком та директором місії «Голос надії» Миколою Синюком. Провели євангелізаційне служіння у приміщенні будинку культури. Прийшли багато людей. Молимося, щоб почуте Слово свого часу проросло, як насіння, і дало добрі плоди. Підтримайте нас у молитвах.

На початку весни приїхала молодь із Ковеля. Разом з ними провели євангелізаційне служіння. А нещодавно нас відвідали гості із Норвегії — сім’я Тур та Рігмор. На богослужіння прийшло багато односельчан. Загалом, коли приїжджають гості, то приходить велика кількість людей.

На Пасху плануємо ряд євангелізаційних заходів: хочемо пройти від хати до хати в декількох селах, привітати людей та роздати християнські газети, а в Комарицькому — ще й запросити селян на служіння.

Сергій Скулінець, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати