Місто Дружба

30.11.2019
0
263

Працюємо ми в с. Ямпіль в Сумській області. Різними шляхами поширюємо Євангеліє в нашій місцевості — все у міру сил і можливостей.

За останній час провели такі заходи: у місті Дружба нашого району провели християнський концерт для дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей. Крім музичної програми була проповідь про Ісуса Христа. Після цього пригостили їх обідом. Діти та батьки були дуже раді і запрошували ще приїхати до них. На цей захід прийшло понад 80 осіб.

Спільно з рівненською молоддю відвідали неврологічний диспансер, який знаходиться в нашому районі. Провели християнський концерт, а потім пригостили пацієнтів печивом і цукерками. Керівництво диспансеру дякувало і запрошувало приїжджати ще.

Провели зустріч молоді, яка була влітку на християнському дитячому таборі в Ямполі, з наставниками, які проводили цей табір. Діти були дуже раді зустрічі з друзями. На наш подив діти пам’ятали майже все, що вивчили влітку в таборі. Пригостили їх фруктами і домовилися зустрітися ще.

Відвідали будинок для людей з інвалідністю в м. Свеса нашого району. Передали їм засоби особистої гігієни.

Останнім часом помічаємо, що люди, з якими доводиться зустрічатися і розмовляти, все більше й більше схильні приймати Боже Слово.

Провели дві очні клініки в нашій місцевості, де люди могли перевірити зір, отримати в подарунок окуляри та почути Благу Звістку.

Щосереди проводимо наметове служіння, співаємо псалми і роздаємо християнську літературу. У цей день в селищі проходить базар, тому багато людей чують нас.

Провели в церкві День подяки. Вперше в нашому домі молитви не було вільних місць!

Найближчим часом плануємо провести ще кілька заходів і просимо молитовної підтримки.

Василь Дворецький, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати