Ми потрібні людям

28.02.2020
0
192

По Божій милості ми живі і здорові. Працюємо сім’єю в різних напрямках служіння.

Дитяче служіння проходить без змін на постійній основі. Діти ходять регулярно. Зараз йдуть уроки по Старому Заповіту. Разом з дітьми готуємось і служимо в церкві. Молюся, щоб усі діти знайшли себе в служінні. Підтримую стосунки з батьками та заохочую разом з дітьми вивчати Біблію.

Працюю в проекті «Школа життя». Діти приходять різні — є з малозабезпечених, багатодітних, кризових сімей. Вивчаємо з ними рецепти різних страв, відразу готуємо і куштуємо. Також проводили свято талантів, де кожна дитина могла виявити свої здібності.

На Різдво брали участь у масштабних Різдвяних євангелізаціях, які проходили в нашому районі і за його межами. Зайшли в лікарні, різні державні установи, трудові колективи. Люди дуже добре приймали і були вдячні, що в нелегкий час церква є джерелом радості. Багато позитивних емоцій.

Зокрема були у Фастові та Коростишеві. Особливо запам’яталося вітання в одній з лікарень, де була можливість нагадати великій кількості людей про суть Різдва. Завітали до Вільшки — це маленьке село, де багато людей знаходяться у важких життєвих обставинах. Молоді практично немає, основна маса людей — похилого віку. Багато хто зловживає алкоголем. Але кожен дім, в який заходили, приймав нас з радістю і вдячністю. Коли йшли від хати до хати, переконувалися наскільки ми потрібні людям. Багато зі сльозами на очах приймали Благу Звістку про народження Ісуса Христа.

У Фастові теж ходили з дому в дім. Люди із великим задоволенням слухали привітання, вірші, пісні, промови. Запрошували на різдвяне богослужіння, і частина з них прийшли. Було дуже приємно їх бачити. Мали можливість привітати дітей подарунками.

Андрій Прищук, Житомирська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати