Молитовний вагончик

31.12.2019
0
395

Працюємо на Сумщині в різних напрямках, де тільки є можливість. Використовуємо різні методи, щоб досягнути усіх без винятку: дорослих, літніх людей, дітей, тих, хто знаходиться в скрутних життєвих обставинах. Якщо потрібно, надаємо гуманітарну допомогу, одяг, взуття, продукти, допомагаємо фізично. Відвідуємо інтернати, будинки для літніх людей, тюрми.

Літом у Сумах провели ходу за сім’ю. Привертали увагу людей до сучасних проблем, які руйнують сім’ї. У другій половині свята організували відпочинок з атракціонами для дітей в міському дитячому парку «Казка», а для дорослих був християнський концерт, короткі роз’яснювальні бесіди з душпастирською метою.

За літо проведено десятки дитячих євангелізаційних таборів. На ці заходи найкраще збираються батьки з дітьми, адже у програмі — надувні гірки, батути, різноманітні ігри, солодощі. І хоча літо минуло ми продовжуємо підтримувати контакт з багатьма сім’ями через недільну школу.

У серпні я їздив в Авдіївку (це під Донецьком в зоні бойових дій) і звідти забирав дітей на Сумщину в дитячий християнський табір. Діти були дуже задоволені і щасливі.

Продовжуємо розпочату працю в с. Улянівка в інтернаті, де навчаються більше 120 дітей, не рахуючи педагогічного колективу. Всі вони збираються на наші біблійні заняття в актовій залі. Влітку на території інтернату проводили табір. Також по можливості допомагаємо матеріально. У центрі Улянівки будуємо мобільний молитовний вагончик, щоб було куди запрошувати людей на богослужіння.

У жовтні в центрі Сум проводили трьохденне читання Біблії. Усі люди могли почути Боже Слово, а також отримати в подарунок Новий Завіт.

Віктор Клець, Сумська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати