Молитви на базарі

31.08.2018
0
559

На даний час ми проживаємо в селі Стратин (Рогатинський район), де щонеділі маємо богослужіння в себе дома. Щоп'ятниці проводимо богослужіння в сусідньому селі Добринів. Щосереди виїжаємо на великий базар де з’їжджаються люди з цілого району, там співаємо, роздаємо газети і християнську літературу.

Івано-Франківська область

Місіонеру Петру Вернигорі Бог дав бажання провести школу особистого євангелизму (ШОЄ). Уже було дві таких школи, де пройшли курс навчання п'ятдесят студентів в тому числі і наш Андрійко. Ми побачили, що це дуже сильно запалює молодь і не тільки молодь. Навіть сформувалась певна команда — їдемо по базарах в різні райони області і проводимо євангелізації. Не просто роздаємо газети чи співаємо пісні, але спілкуємося з людьми. Коли благовістили в Отинії, то зустріли трьох людей, які шукали зібрання і не знали куди їм іти. Дали їм адресу церкви.

Івано-Франківська область

Коли були в Тлумачі, Надвірній, до нас підходили люди, просили молитися за них і за їхніх рідних.

На Трійцю ми мали чудову євангелізацію в Стратині нам служив чоловічий хор з м. Ковель. Слухаючих було близько п'ятдесяти людей — навіть із сусіднього с. Добринів.

Знову в с. Лучинці мали дитячі табори з дітьми із зони АТО. Дуже багато дітей мають внутрішні проблеми, доводилося немало мати з ними бесід. Зате кінець — радісний!

Івано-Франківська область

Також у м. Монастириськ Тернопільської області наші брати організували євангелізацію в центрі міста, де служив наш дитячий хор і ми брали участь у служінні.

У липні мали хорошу євангелізацію в центрі Рогатина. Темою дійства обрали: «Сім'я у світлі Божого Слова». Служив гурт «Джерело», ми мали спілкування з людьми, особливо з алкозалежними. Дуже багато людей гине від алкоголю.

Андрій Дідух, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати