На своєму місці

31.12.2019
0
290

Весною буде чотири роки, як ми служимо на місії. Новоайдар став нашим домом, а люди навколо — рідними. Ми знаємо як Господь їх любить і тому наше серце переповнюють ті ж почуття. Це справді радісно усвідомлювати — що ти на своєму місці і робиш те, що повинен робити.

Нещодавно ми відкрили другу домашню групу в одного з наших прихожан. Там поки збираються самі чоловіки, Тарас проводить для них розбір Біблії. Домашня група — це безумовно дуже хороший формат спілкування з людьми. Це проста неофіційна обстановка за чаєм. Під час таких зустрічей люди більш відкриті та щирі.

Готуємося до жіночого клубу, обговорюємо першу тему, готуємо декор для залу.

Днями будемо збирати підлітків, маємо деякі ідеї. Їм дуже подобається знімати і монтувати відео. Ми б хотіли, щоб ті, хто вже вміє, навчили початківців. Таким чином почнемо церковне медіа-служіння. Також є ідея — організувати гурток рукоділля. А ще ми давно молилися за електропіч, для кулінарного гуртка, і одна сімейна пара запропонували купити її для нас. Всі ці ідеї покликані згуртувати наших підлітків, аби вони разом вчилися служити іншим дітям і дорослим. Хочеться, щоб вони мали співчутливе серце.

Тарас Дідич, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати