Найбільша радість

26.04.2019
0
471

Вітаємо з найвеличнішим святом, бажаємо успіхів у всьому, добра, благополуччя, миру і щастя. Хай Господь завжди буде з вами і благословляє у всьому.

Трошки розкажемо, як проходить наше служіння і праця. Зараз разом із дружиною перебуваємо в селі Княгинин на Хмельниччині. Проводимо багато різних видів служінь. Найбільша радість, якою хочемо поділитися — у березні навернувся до Бога один молодий хлопець — Саша. Йому 26 років. Ми знайшли спільну мову і продовжуємо доносити Саші Євангелію. Він має дуже багато питань про віру, про справжнє християнство. Слава Богу!

У нас є благодійна кухня для стареньких людей. Два рази на тиждень приносимо їжу і спілкуємося про спасіння, допомагаємо по господарству. Бачимо зміни в їхньому житті: коли ми приходимо, люди дуже щасливі — хоч хтось про не забуває, значить вони комусь потрібні…

Проводимо підліткове служіння. На зустрічі приходять 5-6 підлітків. Біблійні уроки позитивно впливають на них. Двоє хлопчиків уже проповідують на кожному недільному служінні. Ми щасливі, що у них уже є бажання служити Господу, і дуже раді, що Бог покликав нас приводити до Нього діток.

Також відвідуємо людей по домах, старших і молодших, спілкуємося, співаємо для них, допомагаємо при потребі. Підтримуємо порядок в селі.

Під час шкільних весняних канікул до нас приїжджали підлітки з різних церков Рівненської області, де ми виростали. Цілий тиждень з ними працювали в селі, вирубували кущі на узбіччі доріг, робили клумби в центрі, розбирали старий мур, з якого хочемо зробити фонтан, допомагали людям по господарству, вивчали Біблію, молились — заохочували їх служити Богу.

Олександр Лепуга, Хмельницька область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати