Найжорсткіший карантин в Європі

02.05.2021
0
82

Досі чекаємо оформлення документів... Іспанія зараз проходить непростий період — багато біженців африканців та арабів, локдауни… Це породжує велике безробіття, і дуже багатьом українцям відмовляють в «карті резидента». Але віримо, що ми тут по Божій волі, і все в Його руках.

Є добра новина про зняття карантинних обмежень в країні. Щодо служіння буде набагато легше, коли скасують заборону пересуватися між провінціями та містами. За час нашого перебування тут ми спостерігали мабуть найжорсткіші карантинні обмеження в Євросоюзі — і за тривалістю, і за рівнем обмежень. Ось ще ввели, щоб і на морі люди обов'язково носили маски, штраф — 100 євро. І взагалі за будь-які карантинні порушення — великі штрафи. Найбільші обмеження застосовують саме до церков, але, Слава Богу, що проблеми, які були у деяких наших громад благополучно вирішились.

Маємо у планах проведення двох дитячих таборів (один — для дітей з церкви, інший — спортивно-євангелізаційний) та молодіжного табору (можливо, за участю молоді з США).

У передкарантинний період наша церква брала активну участь у справі євангелізації, зараз потроху знову налагоджуємо цей напрямок. Будемо виходити в парки, де збираються переважно українці, з плакатами та виїзною бібліотекою. Також будемо замовляти євангелізаційні газети (згодом і іспанською мовою). Зараз роздаємо багато запрошень (візиток) і щоразу хтось із нових людей приходить на зібрання.

Слава Богу, молодіжне служіння набирає обертів, усе більше молоді збирається, приводять своїх друзів. Тут є дуже багато наших християн, які, приїхавши в Іспанію, не ходять в жодну церкву, або ж зрідка в іспанську. Також зустрічаємо чимало українців в алкогольній або наркотичній залежності, бездомних. Зараз із деякими працюємо, домовляємося з іспанськими реабілітаційними центрами, щоб їх туди прийняли. Також чимало співвітчизників перебувають у місцевих в’язницях, ми обмірковуємо цей напрямок благовістя, як організувати проповідь Євангелія і в таких закладах. Маємо братів, які займалися таким служінням в Україні.

Дякуємо Богові за вчителів недільної школи. Крім зимового табору, який пройшов дуже вдало, і планів на літо, ми вже мали один пробний вихід з дітьми в центральний парк для євангелізації. Через ігри на біблійну тематику недільною школою зацікавилися деякі діти і батьки — українці, яких ми зустріли.

Домовилися щодо продовження оренди приміщення, де ми збираємося (на тих самих умовах). Зараз у громаду прийшла стабільність — на кожному зібранні маємо повну залу.

З початком курортного періоду для нас настає насичений графік, бо багато різних гостей вже планують приїхати.

Віктор Вознюк, Іспанія, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати