Насичене життя

31.01.2020
0
445

Про нашу працю в Приморську. Щонеділі проводимо богослужіння, щоп’ятниці — молодіжні спілкування, а щосуботи — недільну школу в Приморську та Єлизаветівці. А також в с. Банівка місіонерська сім’я проводить недільну школу, куди приходить більше 10 дітей. Маємо регулярні загальні богослужіння в с. Єлизаветівка.

13-14 грудня 2019 року я їздив в Маріуполь на навчання. Цього ж дня місіонери Запорізької області з’їхалися в Гуляйполе для спільного богослужіння, знайомства та вирішення організаційних питань.

17 грудня в сусідньому селі допомагав у проведенні похоронного служіння. Ввечері мали домашню групу в нас вдома. Цими днями я працював у домі молитви, клав плитку, встановлював умивальник тощо.

У неділю 22 грудня їздив в Андріївку проводити богослужіння, бо місцевий пастор був у відрядженні. Приїжджала молодь з Корчина та з Ковеля, щоб допомогти під час різдвяних заходів.

24 грудня закінчили основні роботи в домі молитви, прибрали, перевезли речі з приміщення, де до цього проводили богослужіння. І наступного дня — на Різдво — вперше проводили богослужіння в домі молитви. Напередодні ввечері і в сам день Різдва ходили співати по Приморську. Люди сприймали по-різному, адже ще не звикли до святкування 25 грудня. Але більшість приймали і були дуже задоволені.

Після Різдва мали євангелізаційне богослужіння в домі культури с. Лозуватка за участі музичного гурту «Благовісник» з Сарн. Цього ж дня провели подібне служіння в домі культури м. Приморськ, де зібралися близько 50 людей.

Наступного дня їздили в тюрму м. Бердянськ, куди нас запросили. Там співали, проповідували, спілкувалися з ув’язненими.  В неділю нас запросили на новорічне свято в домі культури с. Банівка, де ми заспівали і вручили дітям подарунки.

Новорічний вечір провели в колі місіонерів в смт Більмак, спілкувалися та молилися.

5 січня в домах культури с. Долинське та м. Приморськ молодь із Запоріжжя ставила виставу «Веришь ли ты?», присвячену Різдву. Перед цим ми зробили буклети, рекламу в соціальних мережах. У Приморську прийшли понад 300 дорослих та дітей, роздали 220 подарунків.

7 січня до нас приїхала молодь із с. Кідри, з Волині та з інших місць, і ми разом провели різдвяне богослужіння. Співали у Приморську в кожній хаті, їздили співати в Єлизаветівку, де наступного дня в домі культури провели євангелізаційне служіння.

8 січня їздили в Бердянськ в будинок для літніх людей. Наступного дня у районній бібліотеці провели різдвяний вечір для дітей, розповіли про народження Ісуса, подарували гостинці.

До нас з Юрою приїжджали батьки, були з нами в служінні.

13 січня ми перебралися на проживання в дім молитви.

Разом з батьками їздили в Сумську область відвідати чотирьох братів, які там у різних місцях із своїми  сім’ями виконують місіонерське служіння. Були на служінні у смт Велика Писарівка, с. Юнаківка та в смт Зноб-Новгородське. Повертаючись, відвідали Конотоп і Глобине Полтавської області та Царичанку Дніпропетровської області.

Повернувшись в Приморськ, мали ряд поїздок в дитячі садочки та школи Бердянського району. Також відвідали дві сім’ї в с. Нельгівка Приморського району.

Протягом різдвяних свят ми роздали чимало християнських газет, календарів та брошур у Приморську і сусідніх селах.

Життя наше дуже насичене, а особливо святкові дні. Дякуємо Богу за те, що використовує нас у цій роботі! Дякуємо за молитовну підтримку, ми дуже потребуємо ваших молитов, тому що стикаємося з багатьма проблемами.

Олександр Яковчук, Запорізька область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати