Нелегкий і благословенний рік

30.09.2020
0
315

Цей рік у зв’язку з карантином є нелегким, бо стало багато потреб у людей, але водночас і благословенним, бо через матеріальну допомогу ми могли доносити Боже Слово, при зустрічах молилися за людей та їхні сім’ї.

Ми приготували продуктові пакети, взяли списки найбільш нужденних сімей і відвідали їх. Свідчили про Божу любов, запрошували на богослужіння. У бесідах дізналися про їхні душевні переживання і спрямували їхній погляд на Ісуса Христа. Відвідали десятки сімей (багатодітні, малозабезпечені, циганські).

Ще на початку травня ми розпочали в Сумах будівництво нового приміщення дому молитви. Сьогодні вже зведені стіни, накритий дах, переходимо до внутрішніх робіт. Ви можете спостерігати за етапами будівництва на каналі «Церкви Христа Спасителя» м. Суми за посиланням.

Також я маю відповідальність — відвідувати місіонерські групи в нашій області, підтримувати їх у праці. Було багато різних виїздів і зустрічей. Зокрема — Ямпіль, де розпочато будівництво дому милосердя, Шостку, де розпочато будівництво дому молитви, Батурин, де розпочато місіонерське служіння, тощо.

Також провів чотири водних хрещення в церквах області, усього 22 чоловік ввійшли у Заповіт з Богом.

Віктор Клець, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати