Неважливо, де збиратися

01.12.2021
0
31

Завдяки старанній літній роботі у нас відкрився підлітковий християнський клуб. Цей клуб відвідують 25 підлітків, багато з них — із невоцерковлених сімей. Багато батьків стали брати активну участь у цьому служінні. Бог діє у серцях батьків через дітей.

Також наші підлітки служили у церквах на днях подяки. Ми з ними склали програму і організували поїздки. Молодь була у захваті. Молоді люди беруть участь у центральних служіннях помісної церкві, а також ми їздимо на служіння до сусіднього села. Вони служать піснями, віршами, свідченнями та навчаються проповідувати.

Допомагали людям похилого віку із городами, збором урожаю. Також молодь допомагала одне одному, і це їх ще більше здружило.

На жаль, наша область увійшла до червоної зони, і чотири тижні був карантин. Не мали можливості цілий місяць проводити у домі молитви підлітковий клуб. Та ми не сумували і збиралися по домах. Підліткам не важливо було, де збиратися. Вони із задоволенням і радістю приходили на служіння.

Найголовніша новина — двоє наших молодих людей прийняли водне хрещення. Одна з них — наша дочка. Тепер Надія та Сергій як члени церкви служать у підлітковому клубі і стали лідерами цього клубу.

Олександр Константинов, Сумська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати