Незвичайні зустрічі

28.02.2020
0
169

Вагомою подією для нас було святкування Різдва 25 грудня 2019 року на площі міста, куди запрошували усіх жителів. На цей раз від нашої церкви брали участь діти — співали різдвяних пісень. Також ми роздавали християнську літературу, запрошення на табір.

В останній тиждень перед канікулами приймали групу молоді із Волині, з якою їздили по школах показувати різдвяну виставу. І в нашому місті, і в інших районах, де проводимо табори. Дітям сподобалась вистава.

У перший день нового року ми мали незвичайне зібрання — до нас в гості приїхав місіонер із Папуа Нової Гвінеї. Він уже вдруге був у нас, розповідав про працю серед папуасів, заохочував до служіння Богу.

І ось настало Різдво (7 січня), до якого особливо готувалися наші діти. У цей день вони брали участь в зібранні, проводили свою програму. Потім, як це робимо завжди, пішли звіщати різдвяну вістку людям.

Наступного дня також була незвичайна подорож. Разом з дітьми вирушили в державні установи нашого міста, магазини, бібліотеки. Були навіть у кабінеті міського голови. Молимося про наше місто.

10-12 січня проводили дитячий християнський табір в домі молитви. Допомагала молодь із Західної України. Табір — чудове місце, де ми можемо проводити багато часу з дітьми, спілкуватися з ними.

У неділю після Різдва наша недільна школа відвідала церкву в Чигирині. Діти були дуже задоволені і місцеві жителі теж.

У перший навчальний тиждень після канікул діти мали ще дві поїздки з програмою в інтернати.

Коли нема особливих подій, я продовжую займатися недільною школою, іноді веду дитячі клуби.

Ірина Крапивна, Черкаська область, уривок з листа

 

 Додати коментар

Пожертвувати