Нові сили і натхнення

01.03.2021
0
104

Ми проводили святкові богослужіння і 25 грудня, і 7 січня. На зібраннях побували діти з Новотошківського. Діти з Лисичанська брали участь у ході зібрань — як святкових, так і звичайних. Щоб підготуватися часто збиралися для репетицій, і це була нагода, щоб більше спілкуватися. Також діти мали урок на тему Різдва, його проводила Даша з Новотошківського. Дітей було багато і їм сподобалося.

6 січня провели молодіжне зібрання. До нас приїхала молодь з Донецької області. Діти з Новотошківського познайомилися з ними під час різдвяної виставі у школі, спілкувалися і вирішили зустрітися. Були підлітки і молодь з Новотошківського та Лисичанська. А ввечері ми підключилися до інших місіонерів з Лисичанська і пішли вітати людей з Різдвом. Співали у центрі міста, на деяких вулицях та в «Сільпо», роздавали календарі та газети.

11-16 січня їздили в Чернігівську область з метою розказати людям про Ісуса Христа, вітаючи їх з Різдвом. В основному команда складалася з підлітків. Ми обійшли майже все село, роздавали календарі і газети. В один із днів зробили невелику виставу для дітей, ігри, спілкування і солодкі подарунки. Відвідували малозабезпечені сім’ї, одиноких людей з продуктовими пакетами. Співали, молилися, спілкувалися.

У Лисичанську і Новотошківському відновилися уроки християнської етики після канікул.

Мала можливість з’їздити на сесію — для мене це час навчання і духовного зміцнення. На декілька днів заїхала в гості до одної сім’ї місіонерів. Побачила людей, які справді служать, які не вважають якусь роботу низькою для себе, чиє життя вказує на Бога, чиї двері відкриті для всіх. Ця сім’я — сильний приклад для наслідування. Хочеться з новими силами і натхненням далі працювати для Бога, максимально використовуючи час.

Анастасія Лаврінець, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати