Новітні методи благовістя

30.04.2020
0
298

Із Божою допомогою служимо в Солоному, як можемо. У зв’язку з поширенням коронавірусу з середини березня в країні ввели карантин, тому маємо багато обмежень. Людей просять без нагальної потреби не виходити з дому.

По можливості проводимо служіння, молитви невеликими групами, не більше 10 людей, щоб не порушувати правил, які встановила влада. Багато церков перейшли на онлайн-трансляцію служінь. Я намагаюсь поширювати Боже Слово через церковну сторінку у Facebook — ставлю проповіді, вірші, пісні. Благовістимо, використовуючи новітні методи.

Допомагав на будівництві дому молитви у Царичанці. Встановлювали поручні на балконі та сходах.

Ще на початку березня провели в Солоному зустріч місіонерів нашої області. Мали можливість поспілкуватися, помолитися, поділитися своїми успіхами і переживаннями, порадами.  

У країні не працює залізниця, не їздять міжміські автобуси, багато установ не працює. На жаль, багато планів, проектів змушені відмінити, або перенести на час, коли завершиться карантин. З обмеженнями працюють магазини, ринки. Сьогодні ситуація дуже непроста — важко щось планувати і робити, тому що кожні кілька днів з’являється нова інформація або обмеження.  

Ситуація у світі змусила всіх людей ще раз переглянути свої цінності, можливості, стосунки з Богом. Багато хто наляканий. Молимося, щоб Господь помилував нашу землю, щоб люди в цей непростий час щиро шукали Бога і повернулися до Його заповідей. Віримо, що Господь контролює ситуацію, покладаємо надію на Нього.

Михайло Кулакевич, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати