Нове служіння

31.12.2020
0
23

Продовжуємо працювати на Сумщині в час нелегкий, але цікавий. Змушені переглянути своє життя, пріоритети… Те що було стабільним, тепер змінюється щодня. Не могла й подумати, що настане день, коли буду цінувати кожною можливістю проведення дитячих зустрічей в клубі. Багато недільних шкіл так і не відновили заняття від початку карантину, ще з весни не збирались. А ми маємо змогу працювати.

На початку грудня був День людей з інвалідністю. І ми, як завжди, привезли дітям подарунки. Хоча й не змогли передати особисто, але працівники центру переказували нам подяку і позитивні емоції підопічних.

Проходимо села з газетами, календарями та продуктовими наборами для малозабезпечених.

Нове служіння, яке в нас почалося — благодійні обіди, служіння безпритульним. Щосуботи наша церква готує гарячу страву і годує бездомних людей поблизу ринку. Мерія, санстанція і поліція пішли нам на зустріч у цій справі. Одночасно роздаємо газети, календарі. Пригощаємо гарячим чаєм, печивом усіх бажаючих. Спілкуємося та благовістимо.

Мене переповняє радість від новини, яку, напевно, знаєте — побудований дім молитви у Шостці. Це мрія, про яку я молилася від початку перебування на Сумщині. Це справді чудо — вся робота завершена лише за 44 дні!

Оксана Клеймьонова, Сумська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати