Новий час — нові підходи

31.10.2020
0
159

Бог дарує життя і нові можливості для благовістя. Змінюється час, змінюються підходи в поширенні Божого Слова.

У другій половині літа мали змогу проводити дитячі свята. Незвично, що не можна це робити такими масштабами, як минулі роки. Але, хоча і в меншій кількості, діти збиралися, слухали біблійні уроки, брали участь у спортивних змаганнях тощо.

З початку карантинних обмежень недільна школа перейшла на роботу онлайн. Діти читали історії та виконували завдання, підготовані вчителями. Літом усі нарешті зібралися на території дому молитви, мали гарне спілкування і як ніколи раділи, що можуть знову бути разом. Дуже просили відновити щотижневі зустрічі.

Роздавали газети в Котельві, спілкувалися з багатьма людьми. Події, які відбуваються останнім часом у світі і безпосередньо в нашому селищі, змушують замислитись над життям. Дехто робить висновки, інші — починають звинувачувати Бога…

Ще на початку весни в церкву стала приходити одна багатодітна сім’я з іншої общини. Їхня дочка декілька років ходила до нас на підліткове, навернулася до Бога і прийняла водне хрещення. Потім її батьки і сестри також виявили бажання ходити на наші богослужіння. На початку літа у її батька почалися сильні головні болі, жодні ліки не допомагали. В лікарні виявили пухлину біля головного мозку. Родина і церква багато молилися за нього. В липні я відвіз чоловіка на операцію до Києва, операція пройшла успішно. Через місяць пройшов променеву терапію. Бог попіклувався і послав необхідні фінанси. Зараз брат Іван вдома, почувається добре, продовжуємо молитися про повне зцілення. Подібні історії вчать нас більше довіряти Богу.

Маємо плідну співпрацю з територіальним центром, який опікується людьми пенсійного віку. До карантину  ми раз на місяць робили з ними зустріч на біблійну тематику. З серпня стали зустрічатися значно частіше, та ще й у домі молитви, адже там більше місця, щоб виконати карантинні вимоги.

20 вересня 2020 року святкували День подяки. Вперше за всі роки це богослужіння проходило в невеликому форматі — члени помісної церкви, діти та знайомі невоцерковлені люди.

28 вересня до нас приїхав гурт «Сіль землі» з Нововолинська. Близько двадцяти невоцерковлених людей завітали на євангелізаційне зібрання.

З 1 вересня щосуботи відновили зустрічі дитячого клубу «Коло друзів». Його відвідує 15-20 дітей.

Продовжуємо співпрацю із соціальними службами у справах сім’ї та молоді. По потребі надаємо продуктові набори та гуманітарну допомогу для малозабезпечених людей.

Петро Устимчук, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати