Одяг, продукти, ліки

28.02.2020
0
216

Працюємо як і раніше в с. Ямпіль Сумської області. Основне наше завдання — поширення Євангелія. Розповім про останні заходи.

Один раз на тиждень проводимо наметове служіння на центральній площі, де роздаємо Нові Заповіти і різну християнську літературу, проповідуємо.

Відвідуємо хворих в лікарні, надаємо допомогу у вигляді засобів гігієни, одягу. За останній час роздали близько 500 кг гуманітарної допомоги багатодітним сім’ям. Близько тонни — передали в адміністрацію району для роздачі малозабезпеченим. Дуже часто звертаються люди, і ми намагаємося допомогти — кому одягом, кому продуктами.

На різдвяні та новорічні свята роздавали подарунки дітям. Провели євангелізацію в с. Чуйківка. Дітей було більше 40 разом з батьками. Таку ж зустріч мали в Ямполі в будинку натураліста.

Провели ще одну очну клініку в Ямполі на базі дому молитви. Запросили пенсіонерів, вони отримали в подарунок окуляри. У невимушений обстановці поговорили майже з кожним. У черзі до лікаря люди пили чай, спілкувалися. Відвідало клініку більше 30 осіб.

Останнім часом роздали чотири інвалідні візки, шістнадцять ролаторів, дванадцять упаковок памперсів.

Провели два з’їздні зібрання в Ямполі, нас відвідали брати і сестри з Рівненщини, Чернігівщини, і з ближніх міст. Їздили в Буринь на нічну молитву.

Загальні зібрання у нас проходять тричі на тиждень. У вівторок — розбір Божого Слова, у середу — наметове служіння, у четвер — відвідування лікарні, у п’ятницю — молитва, у неділю — богослужіння вранці і ввечері.

Останнім часом місцеві жителі стали більш відкритими до розмови про Бога. Багато хто вже читає Євангеліє. Сподіваємося, що Господь поповнить нашу церкву новими людьми.

Василь Дворецький, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати