Осінні сонячні дні

01.12.2021
0
35

У серпні мали змогу провести ще два дитячих табори — у м. Приморськ, де проживаємо, та в с. Орлівка, де проводимо заняття для дітей. Команда молоді з Рівненщини виявили бажання приїхати і послужити. Дні дитячого відпочинку пройшли чудово і благословенно. Діти лишилися дуже задоволеними. Вони почули нові історії з Біблії, молилися разом, стрибали на батутах, гірках, грали в різні ігри, а також отримували призи. Вечорами проводили євангелізаційні богослужіння для дітей і дорослих. В останній вечір табору ми пригостили всіх, хто прийшов, солодощами та чаєм.

В ці чудові осінні сонячні дні ходили вулицями міста від дому до дому газети «Жива надія», милуючись природою, створеною Богом.

У жовтні мали в церкві День подяки. Дуже гарне було служіння, прийшли люди, яких ми запрошували, були в гостях служителі з інших церков. Потім мали святковий обід та спілкування. До цього дня ми по-особливому готувалися, молилися і отримали благословення.

Служіння у нас проходять як і раніше. У неділю — на 10:00 загальне зібрання, у вівторок — на 18:00 вивчення Біблії, у суботу — на 12:00 дитяче у Приморську, на 15:00 в с. Орлівка. В Орлівці дуже відкриті люди, гарно нас приймають, задоволені, що ми займаємося з їхніми дітьми. А діти завжди радо зустрічають, активно відвідують заняття. Директор Будинку культури виділила нам кімнату для проведення зустрічей.

Зараз, коли рано темніє, вечори довгі, ми стараємося провідувати різні сім’ї, з якими знайомі. Проводимо час у спілкуванні, люди розповідають нам про своє життя, ми про своє. Разом з ними співаємо, роздумуємо над Божим Словом, для чого ми живемо, що чекає після смерті і т. д. А в кінці завжди молимось. Зокрема відвідали літню жінку Зіну, яка не встає з ліжка, поспілкувалися з нею, позагрібали листя біля хати.

Часто приходять діти та підлітки, ми з ними розмовляємо, п’ємо чай. Так проходять наші будні. Бачимо, як Бог нас веде, піклується, благословляє — очі наповнюються слізьми, а серце радістю і вдячністю.

Юлія Степанчук, Запорізька область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати