Особливі гості

01.05.2021
0
59

Слава Богу, зібрання у нас проходять регулярно. Маємо змогу бачитися з братами і сестрами, разом молитися, навчатися від Божого Слова. Останнім часом наші підлітки постійно беруть участь у служінні. Це нас дуже радує. Хлопці вчаться проповідувати, співають, акомпанують на фортепіано. Підліткові зустрічі відбуваються щотижня, а раз на два тижні у наших друзів у с. Лісове збираються підлітки з навколишніх церков. Там вони спілкуються на різні біблійні теми. Дітям дуже подобаються ці зустрічі. Також у нас працює недільна школа — середня і молодша групи. Щонеділі відбуваються зустрічі з дітьми в клубі.

До нас в гості приїжджала молодь з Рівненщини, вони брали участь в зібранні та в інших служіннях.

8 березня в нашій церкві відбулась обласна зустріч місіонерів та пасторів. Ми ділилися досвідом та обговорювали актуальні питання служіння.

Незабаром нас відвідав гурт «Авен-Езер 2» з Ростиславом Боришкевичем. На богослужінні були невоцерковлені люди, декілька з них вийшли наперед, щоб за них помолилися. Особисто для мене — це особливі гості. Ці молоді хлопці — діти учасників першого гурту «Авен-Езер», через служіння якого у далекі 90-ті я навернулася до Бога.

В кінці березня до нас приїжджав Олександр Попчук. Він провів семінар на тему благовістя в нашій церкві для пасторів, місіонерів та інших служителів. А на наступний день було богослужіння з його участю. Під час молитви за хрещення Святим Духом багато людей отримали цей дар, у тому числі діти. Серед них були і двоє наших — це велика радість і благословення.

Недавно мала цікаву зустріч з одною дівчиною, яка раніше ходила до нас на табори, в клуб, і взагалі ми близько спілкувалися. Згодом вона виїхала в Польщу на роботу, і ми перестали бачитися. А недавно ми випадково зустрілися і відновили спілкування. Вона влаштувалася на роботу і поки що буде проживати в місті. Обіцяла приходити на зібрання, її серце — відкрите для Божого Слова. Молимося за неї.

Нещодавно наші діти хворіли, тому ми тимчасово не могли брати участь у будь-якому служінні. Але зараз вже всі здорові.

Ірина Крапивна, Черкаська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати