Пісні, від яких спокійніше

31.12.2019
0
283

Дякувати Богу, будівництво дому молитви продовжується, приїжджають на допомогу брати із Західної України. На даний час зробили на першому поверсі дві кімнати, закінчують робити кухню та ванну, щоб ми могли найближчим часом переселитися туди. Вже потім дороблятимемо зал для богослужінь та кімнати для місіонерів на другому поверсі (кімнати на першому поверсі призначені для класів недільної школи, ми там житимемо тимчасово). Справа дуже швидко рухається, Бог посилає все необхідне. Оточуючі дивуються, що так швидко побудували цей дім молитви.

Щонеділі проходять богослужіння в Приморську о 10:00. Приходять до 7 людей (двоє з них готуються до водного хрещення).

Щонеділі о 16:00 проводимо служіння-спілкування в с. Єлизаветівка, а в суботу у цьому ж селі проходить недільна школа. Люди в селі прихильні до нас і завжди гарно приймають.

Щосуботи в Приморську проходять біблійні заняття з дітьми, які проводимо ми з Оксаною.

Кожної п’ятниці у християнському центрі проводяться молодіжні зустрічі.

У вівторок ввечері — домашня група в Марини (це сестра, яка готується до водного хрещення).

Час від часу відвідуємо сім’ї, з якими склалися хороші стосунки. Вони радо нас приймають.

Коли є більше людей, наприклад, коли приїжджають гості, ходимо в центр міста, на ринок, в магазини — співаємо під гітару і баян. Буває, як кудись їдемо — по дорозі зупиняємося біля магазину, кафе, заходимо і питаємо: «Чи можна вам заспівати декілька християнських пісень?» Не пам’ятаю такого, щоб відмовили, зазвичай приймають і з радістю слухають. Люди говорять, що від цих пісень їм на душі стає краще, спокійніше, веселіше.

Часто приїжджає молодь із Рівненщини та Волині, брати допомагають у будівництві, сестри — на кухні тощо.

Юлія Степанчук, Запорізька область, уривок з листа

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати