Патронатне служіння

30.11.2021
0
41

Сьогодні однією з найважливіших цінностей для людини є безпека. Сучасна людина готова поставити особисту безпеку вище за свободу, що суперечить Святому Письму. Після гріхопадіння на землі не залишилося безпечного місця. Біблія каже, що «Ім’я Господа — міцна вежа, втікає до неї праведник — і в безпеці» (Пр.18:10). Нехай Божий мир і втіха від Святого Духа перебувають з нами в цей неспокійний час.

Ми довели до кінця один випадок нашої діяльності як патронатної сім’ї. Радіємо, що діти, які мешкали з нами протягом трьох місяців, повернулися до рідної мами. Вони продовжують підтримувати з нами стосунки, іноді приходять до церкви, бувають у нас вдома всією сім’єю. Старший хлопчик потоваришував із нашим сином і регулярно відвідує підліткове служіння. Зараз ми ведемо другий випадок, з нами вже два з половиною місяці проживає дівчинка 10 років, невдовзі вона теж повернеться до рідної мами. Соціальні служби підшукали їм будинок та роботу в нашому селищі, і ми разом допомагаємо створити умови для проживання. Раді можливості послужити цій сім’ї та сподіваємось, що досвід проживання дівчинки в нас благотворно вплине на її подальшу долю.

Для мене стало великим сюрпризом, коли у вересні мене покликали бути ведучим святкування 100-річчя п’ятдесятницького руху в Україні, яке відбувалося в Києві, а за два тижні — бути ведучим міжцерковного Свята подяки у центрі Дніпра.

Останнім часом ми молилися та шукали приміщення у с. Могильов нашого району, щоб продовжити там духовну роботу. Останні три роки проводили там дитячі євангелізаційні табори. Маємо групу дітей та підлітків, з якими спілкуємося. Деякі з них приїжджають на підліткове служіння до Царичанки. Зараз якраз здійснюємо покупку території та приміщення в центрі селища для роботи з дітьми та подальшого утворення євангельської церкви.

Тарас Герасимчук, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати