Перевірка душі

31.01.2020
0
261

З середини грудня до середини січня активно благовістили дітям у школах. Я домовився з начальником відділу освіти Тлумацького району і взяв дозвіл на проведення різдвяної зустрічі для учнів і вчителів шкіл. Нас усюди радо приймали і дякували. Шукали фінанси, щоб зробити хоча б невеличкі подарунки для дітей, і Бог послав людей, які пожертвували кошти для цього. Вчителям дарували календарі, Нові Завіти. Загалом пройшли 10 шкіл району з різдвяною програмою.

Крім того вітали з Різдвом літніх і самотніх людей, закупили продовольчі пакунки і розвозили по селах тим, хто має потребу.

У Підвербцях та Гарасимові продовжуємо спілкування з людьми, роздаємо християнську літературу, проповідуємо, як можемо і чим можемо. Нещодавно, їдучи у Гарасимів у вечірній час, я звернув увагу, що зупинилися кілька машин і люди між собою щось обговорюють. Під’їхавши і зупинившись, побачив, що край дороги лежить нетверезий молодий чоловік. Ніхто з водіїв не наважувався посадити його у свою машину. Один говорив, що треба подзвонити сільському голові, інший — родичам, щоб забрали його. Зрештою поклали його в мою машину, я довіз його додому. 

Ми живемо і проповідуємо у Підвербцях. Час від часу приходять на богослужіння нові люди. У громаді є кілька сестер, яким важко ходити, щонеділі я збираю їх і привожу на зібрання.

В кінці січня на базі нашої церкви у м. Тлумач провели очну клініку із видачею безкоштовних окулярів. Усі витрати церква взяла на себе. Ми роздали дуже багато запрошень на ринку, по місту, а також розклеїли афіші. Думали, що прийде кілька чоловік, але всього було близько 70 пацієнтів. Ми винаймаємо лікаря-офтальмолога з області, оплачуємо її проїзд і працю, а також закупляємо окуляри. Коли люди сходяться, записуємо їхні дані. Поки вони чекають своєї черги, співаємо, вільно спілкуємося, проповідуємо. Люди лишилися дуже задоволені заходом, говорили, що прийшли перевірити зір, а перевірили разом і душу. Хочу провести таку клініку і в нас у селі.

Віталій Маланчук, Івано-Франківська область, уривок з листа

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати