Посилюючи працю

01.10.2020
0
145

Час карантину та закриті двері в багатьох напрямках служіння стимулювали нас до роздумів — де сьогодні потрібно посилити нашу працю. Найперше ми зрозуміли, що матимемо успіх, якщо зрозуміємо, що актуально робити саме зараз.

Один із напрямків, на який ми звернули увагу, це особистий євангелізм. Щодня є можливість проповідувати людям, зустрічаючись з ними або навіть по телефону. Ось одну жінку з трьома дітками декілька тижнів запрошували перед кожним богослужінням, але даремно. Звичайно, в такі моменти пропадає бажання, сміливість. Але вирішили не здаватись, і вона таки прийшла і має серйозні наміри щодо церкви. Також і інші люди приєднуються до церкви. Провели водне хрещення, під час якого чотири людини ввійшли у Заповіт з Господом.

В с. Лісівщина одразу після закінчення жорсткого карантину відновити недільну школу. Радіємо, що батьки самі відправляють дітей, приєднуються нові і нові учні. Серйозно думаємо і молимося про утворення там церкви, бо і місцева молодь також шукає Бога. Потрібні місіонери, які б поїхали служити в це село.

Також чимало зробили в будівництві дому молитви — накрили, утеплили, провели електрику. Готуємося штукатурити та заливати підлоги.

Іван Фещенко, Житомирська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати