Причетність до місії

22.11.2019
0
383

Ми молода сім’я, мені 22 роки, дружині — 20. У серпні 2019 року повернулися та продовжуємо нести служіння у смт Петропавлівка Луганської області. Ми вагалися, чи їхати на служіння, але, приїхавши, отримали внутрішнє переконання, що ми на своєму місці. Справа в тому, що моя жінка вагітна. Вдома лікарі ставили загрозу викидню. А вже коли здали аналізи тут, нам сказали, що все добре, ніякої загрози.

Наприкінці літа ми встигли з допомогою дитячих працівників з іншої області провести табір на території однієї з шкіл нашого селища. Служили дітям, спілкувалися, намагалися подружитися. На закритті табору роздали запрошення на недільну школу. Правда, з усієї кількості прийшло лише п’ятеро, а згодом і вони перестали.

Ми дуже хвилювалися з цього приводу, молилися. Зараз до нас приходять в середньому 10 дітей. Граємося з ними, займаємося рукоділлям та стараємося доносити християнські цінності. Це буває непросто, адже деякі з дітей поводяться дуже погано.

Також проводимо служіння домашніх груп у сусідніх селах — Артема та  Нижнє Тепле. У с. Нижнє Тепле їздимо до сестер, які з початком війни втратили зв’язок зі своєю церквою. Коли маємо якесь свято, стараємося забирати їх на служіння до нас. Згодом вони виявили бажання приєднатися до нашої церкви.

У м. Щастя нас попросили провести служіння Подяки Господу баптисти. Ми були раді мати з ними спілкування, разом прославити Господа.

Також провели День подяки у Петропавлівці, було багато гостей. Привезли сестер із сусідніх сіл, приїхали баптисти та служителі з інших місіонерських точок (Станиці Луганської, Щастя, Сєверодонецька). Молилися за наше селище. Були свідчення, проповіді, вірші…

Зараз продовжуємо ремонт опалення в домі молитви.

Дякуємо Господу за Його благословення та за людей, яких Він посилає нам на поміч! За можливість бути причетними до Його місії!

Микола Шмига, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати