Пробний зимовий табір

28.02.2020
0
198

Наші святкові різдвяні зібрання проходили в м. Конотоп і в с. Шпотівка.

Також у Шпотівці проводили вуличну євангелізацію, вітали жителів села зі святами, співали, роздавали календарі й газети. Допомагала молодь з Конотопа і Нововолинська. Такою командою ми пройшли і деякі села поблизу Шпотівки, Конотопа і Батурина. Для дітей Шпотівки провели дитяче свято з історіями, конкурсами, рукоділлям і подарунками. Діти і батьки були дуже задоволені.

Також продовжую проводити там недільні зібрання в домі однієї із сестер. Шукаємо підходящу ділянку, на якій ми могли би з весни будувати дім молитви. Дуже хочеться мати в тому селі будинок для служіння.

Щодо Батурина, там продовжую допомагати в служінні молодому місіонеру. Відвідували хворих в лікарні, роздавали газети, Євангелії. Проводимо домашню групу.

У січні 2020-го в м. Конотоп проводили для дітей дводенний табір на базі дому молитви. Порадувало, що приходили не тільки діти з церкви, і всі брали активну участь у програмі. Слухали різдвяні історії, співали пісні, грали в різноманітні ігри тощо. Це був у нас пробний зимовий табір, раніше такого не робили.

Послужили дітям у трьох інтернатах. За участі команди з Волині провели цікаві євангелізаційні зустрічі з виставою, співами, майстер класами, молитвою, роздаванням Євангелій. Хочеться щоб ці діти особливо відчули Божу любов до них.

Виконую служіння диякона в конотопській церкві. Поки наш пресвітер відновлюється після перенесеного інфаркту, заміщаю його у церковних справах.

Кожну першу суботу місяця в конотопській міській раді проводяться молитовні сніданки за участі керівників церков міста, а також депутатів, громадських діячів. Я представляю нашу церкву. На мою думку, такі зустрічі дуже потрібні.

У сім’ї в нас все добре, діти ростуть дуже швидко. Правда, цієї зими часто хворіли. Дружина й надалі займається дитячим служінням.

Анатолій Рабий, Сумська область, уривок з листа

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати