Проект «Словом та ділом»

01.03.2021
0
71

Привіт із Брусилівщини! Життя проходить в інтенсивній праці, багато різноманітних служінь, працюємо для різних верств населення. Усі внутрішні служіння церкви проходять у звичайному режимі, зовнішні дещо змінилися. Із публічного благовістя перейшли на індивідуальний євангелізм. Це, напевно, ключова відмінність. Карантин особливо не відчувається.

Різдвяні заходи у нас почалися 22 грудня 2020 року, а завершилися у другій половині січня. Провели служіння у старостатах району для малозабезпечених, багатодітних сімей, переселенців, сиріт та напівсиріт. Нагадували різдвяну історію, вітали подарунками. Діти, батьки, вчителі, директори були дуже задоволені.

Вітали також трудові колективи. Говорили про суть Різдва, звучали вітальні вірші, різдв’янки, побажання. Усім працівникам дарували календарі на 2021 рік і газету «Голос надії».

За традицією відвідали чимало населених пунктів, йдучи від дому до дому з піснями, вітаннями, благовістям та духовною літературою. Переважна більшість мешканців сприймали дуже добре, раділи, дякували, запрошували. Згодом на богослужіння стали приходити нові люди, навертатися до Бога.

Щосуботи підчас молодь їздить в інтернат с. Вишевичі служити дітям і вихователям. І є позитивні результати цієї праці.

У березні минулого року розпочали євангелізаційний проект «Словом та ділом» для малозабезпечених сімей. Він триває і до сьогодні. Окрім матеріальної допомоги запрошуємо людей до церкви. Розуміємо, що всіх забезпечити не зможемо — їх дуже багато. Тому вирішили побудувати будинок «Словом та ділом» на території сімейного центру. Розпочали в кінці осені, сподіваємося незабаром зробити відкриття. До цієї справи долучаємо місцеве населення — люди матимуть можливість приносити речі, жертвувати кошти. Сподіваємося, через цей проект прославиться Господь.

Продовжуємо будівництво сімейного центру в Брусилові, центру реабілітації в Хомутці. Зробили опалення на другому поверсі дому молитви в Хомутці і почали проводити там служіння.

Роздаємо людям Євангелії, заохочуємо, щоб члени церкви теж займалися благовістям. Нещодавно роздавали персоналу в лікарні. У нас є «фішка» — говоримо, що ці Євангелії перекладені нашим земляком Іваном Огієнком, який народився і виростав у Брусилові. Його тут дуже шанують, і майже ніхто не відмовляється.

Сергій Тарасюк, Житомирська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати