Проект «Sola Scriptura»

01.03.2021
0
177

У нас все добре, дякувати Богу. Хвороби нас оминали, сподіваємося, що й надалі все буде гаразд.

В середині грудня 2020 року вперше побував у великій церкві с. Кідри, що на Рівненщині. Кілька днів там проводив курси для проповідників, а також семінар для молоді і проповідував на зібранні. Попередньо говорили щодо проведення сімейних семінарів у їхній громаді в майбутньому.

У грудні в нашій новій церкві в Івано-Франківську мали перше рукопокладення дияконів (троє братів). На звітному богослужінні нашого пастора одноголосно переобрали на наступний термін.

Перед Новим роком викладав у Чернівецькій біблійній семінарії предмет «П’ятикнижжя».

На «новий святий вечір» проповідував у Львові в новоутвореній церкві «Спільнота Христового преображення», яка відкрилася минулого року. Там служить Михайло Мокієнко (молодший).

Грудневе святкове служіння мали і в нашій церкві. Воно стало для нас основним святкуванням Різдва.

У кінці року мали підсумкову онлайн-зустріч департаменту освіти УЦХВЄ.

На других різдвяних святах із сім’єю гостювали у мами на Закарпатті, тата вже немає із нами. Брали із собою дівчаток рідного брата дружини, який помер минулого року. Був там у церкві на кількох богослужіннях, служив проповіддю.

Ходили співати різдвяні пісні і проповідували в кількох населених пунктах нашої місцевості.

Мав декілька онлайн-викладів для вихователів дитячих садочків Чернівецької області та України. А також семінар для батьків.

Проводжу онлайн-курси проповідників для братів і сестер церкви Острога.

Сформували чорновий варіант посібника «Оновлення», за яким плануємо проводити навчання.

Цього року департамент освіти започаткував проект «Sola Scriptura» (прочитання Біблії за рік). Створили групи у Telegram і Viber, на які підписалися понад 7000 людей. Наші асистенти щодня скидають туди розділи, які потрібно читати, на трьох мовах, а також аудіофайли — це дає можливість прослухати Боже слово. Читачі можуть задавати питання, і раз на місяць плануємо давати відповіді. Між постійними учасниками відбувається розіграш призів, а в кінці року буде суперприз. Контролюють процес працівники департаменту.

Викладав у трьох групах курс для магістратури на основі своєї дисертації «Еклезіологічна модель тіла».

Уже заплановане викладання в КБІ, у його філіалі в Луцьку, а також у філіалах ЛБС на Волині та в Кам’янець-Подільську. Також — у місіонерській школі «Голос надії», яка зараз проходить у Сколе.

Василь Попудник, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати