Різдво для дітей і дорослих

28.02.2019
0
328

У цьому році ми знову святкували Різдво два рази 25 грудня і 7 січня. Старалися цю нагоду використати, щоб донести людям Добру Звістку про народженого Спасителя. Дарували газети та календарі на наступний рік, а також запрошували бажаючих на святкові богослужіння. На базі нашої церкви проводили різдвяну програму для позацерковних дітей, їх було близько 60. Діти разом із своїми рідними мали можливість почути Слово Боже та отримати подарунки.

Разом із молоддю церкви провели різдвяну програму для дітей в селі Коршачина, а також в дитячому інтернаті в селі Улянівка. Прийшли близько 130 дітей. Діти інтернату зазвичай обділені батьківською увагою, тому ми особливо раді, що послужили їм.

Спільно із молоддю інших церков вітали людей різдвяними піснями. Співали в одному з найбільших магазинів нашого міста, а також на вулиці в особливо людних місцях. У ці дні люди особливо відкриті, щоб слухати Слово Боже.

Нещодавно разом з братом з іншої церкви допомогли деяким бідним сім’ям гарними продуктовими наборами. Послужили їм ділом і Словом, а також молилися за них.

Окрім цього всього я продовжую виконувати служіння пастора в церкві, а також із молоддю регулярно раз на тиждень їздимо в село Коршачину проводити домашню групу для дорослих, і паралельно — заняття для дітей. Також служимо дітям в селі Улянівка в інтернаті.

Спільно з багатьма іншими церквами міста Суми щонеділі продовжуємо проводити молитовне віче на центральній площі під відкритим небом. Молимося за мир і за спасіння людей в Україні. Маємо гарні стосунки із владою міста. Спільно з іншими служителями, із губернатором області та іншими представниками влади проводимо молитовні сніданки в обласній раді.

Федір Скулінець, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати