Різдвяні виїзди

31.01.2020
0
249

Під час свят ми робили все для того, щоб різдвяна звістка була почута між людьми. Спілкуючись, помічаємо, що досі є багато тих, які не усвідомлюють справжньої причини свята Різдва. Для них це просто ще одна можливість просто зібратися з рідними. Але для того Господь і дав повеління проповідувати Євангеліє всім народам.

Я разом із Танею та невеликою командою молоді підготували різдвяну виставу. З нею — відвідали школи та дитячі садки в селах. Усюди дуже радо приймали. Із захватом дивилися виставу. Після вистави ми співали різдвяні пісні, вітали слухачів, розповідали про суть свята та молилися за педагогічний колектив. Директор дуже дякувала, кажучи: «Я не можу зрозуміти чому, але ви настільки прості, що ми віримо в те, що ви говорите!» Приємно чути такі слова.

За день до Різдва, зібравшись невеликим гуртом молоді, ми поїхали по селах з різдвяними піснями. Заходили в будинки, в магазини. Люди приймали привітно. Ці виїзди були особливими. Ми відвідали дуже багато будинків, співали по дві-три пісні. Люди стояли зі сльозами на очах, дякували за те, що принесли радість у їхній дім.

Уперше провели євангелізацію в с. Горби. Два дні командою молоді ходили по хатах із привітаннями та запрошували на євангелізацію. Прийшли близько 30 людей. Також ми відвідали людей з потребами, завезли їм продуктові пакети.

Катерина Степанюк, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати