Різдвяний подарунок

31.12.2020
0
92

Нещодавно соціальна служба попросила нас відвідати одну сім’ю і по можливості допомогти. Не відкладаючи, поїхали, познайомилися із чоловіком з інвалідністю та 14-річним сином Олегом, який піклувався про нього. Вони жили в дуже поганих умовах.

Насамперед, ми привезли їм продукти. Запросили сина до в гості — познайомитися з нашими дітьми і, якщо захоче, відвідати молодіжне богослужіння. Він погодився, і після цього став щодня приходити. Хлопець практично не мав друзів. Ми вирішили повести його на ринок і придбати гарний одяг.

А потім трапилося те, чого ніхто не очікував — у його батька виявили рак обох легенів ІV ступеня, і через тиждень він помер… Ми служили йому весь цей час. Чоловік промовив молитву покаяння. Ще до смерті батька Олег попросив взяти його до нас в родину, після похорону — знову. Ми з чоловіком молилися, думали і дійшли до висновку, що маємо це зробити. Діти дали свою згоду, і ми оголосили йому про своє рішення. Хлопець був невимовно радий! Так у нас з'явився Різдвяний подарунок — ще один син.

На цьому історія не закінчилася — до нас приїхали родичі Олега, дядько і тітка, які проживають в Києві. Познайомилися, благовістили їм. Вони з величезним задоволенням слухали і виявили бажання ще приїхати, поспілкуватися. Ми дуже раді з цього.

А ще нещодавно на богослужіння приїхала біологічна матір наших двох дітей зі своїм співмешканцем (живуть за 70 км від нас). Також поспілкувалися і запросили ще приїхати, коли буде можливість — вони погодилися. А через деякий час приїхав біологічний батько тих же дітей — Яни і Влада в пошуках роботи. Попросив побути у нас. Ми дали згоду. На богослужінні під час заклику він вийшов і покаявся перед Богом. Попросив пробачення у дітей за те, що їхнє життя так склалося через нього.

Ми вирішили зробити сімейну зустріч для усіх, хто колись був у нашій родині, приготували подарунки, святковий стіл. На радість усі змогли приїхати, і у нас було тепле спілкування.

Я викладаю у двох центрах реабілітації, також допомагаю продуктами. Останнім часом приходять все нові і нові люди.

Ще почали будівництво двох домів молитви.

Служимо сім’ям, малозабезпеченим дітям і просто робимо добрі справи.

Наталія Тарасюк, Житомирська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати