Радіємо, що Бог будує церкву

01.05.2021
0
58

Проводимо зустрічі для підлітків у домі молитви. Щотижня збирається більше 10 дітей. Вони дуже зацікавлені. Ми стараємось розповісти їм про Бога, навчити молитися. Маємо різні гуртки, які згуртовують нас. Це діти з невоцерковлених сімей. Вони виявили бажання вивчити пісню про воскресіння Ісуса Христа, щоб заспівати на богослужінні. Молимося, щоб Бог працював у їхніх серцях і сім’ях.

На молодіжне служіння збирається близько 20 молодих людей, які також беруть участь у служінні. Дякуємо Богу за них. Не раз вони приходять до мене, щоб просто поговорити і помолитися. Багато в чому допомагають. Наприклад, активно участують під час роздачі газет. Іноді телефонують до мене і питають, чи ми кудись підемо, чи будемо щось робити. Поширювали газети у 5 селах нашого району, йдучи від хати до хати і спілкуючись з людьми. Дехто просив, щоб їм принесли Євангеліє, чи чимось допомогли. Ми із задоволенням служимо цим людям. Також з молоддю ми відвідуємо літніх людей.

Часто до нас телефонують з проханням допомогти. Зокрема, відвідуємо двох літніх жінок, одна з яких ходить на милицях. Їм немає до кого звернутися, просять, щоб їх не лишали. Ще одна жителька Чорнух звернулася за допомогою, бо не було чим топити хату. У неї інвалідність, а сину зробили операцію, і немає кому про них дбати. Привезли їм причеп дров. Вони мають бажання ходити до церкви. Ще одна літня людина зателефонувала і попросила порубати дрова. Поки рубали, спілкувалися про віру в Бога. Також відвідали 15 сімей із продуктовими наборами. Заходячи в доми, жахалися, що люди можуть жити в таких умовах. У деяких хатах немає підлоги, а просто земля, і ніяких умов. Плануємо і далі працювати із цими людьми, із їхніми дітьми.

Робимо ремонт у двох церквах нашого району. У Чорнухах — виконуються внутрішні роботи і маємо перекрити дах, бо він в аварійному стані. У Білоусівці придбана хата для богослужінь, почали ремонт, вибили стіну, із двох кімнат зробили одну, поставили вікна та двері, на черзі стіни, підлога і стеля. У цьому селі  постійно проходять зібрання вдома в однієї сім’ї.

До нас приєдналася ще одна сім’я. 11 квітня на богослужінні піднявся молодий чоловік і сказав, що хоче покаятися перед Богом. Після зібрання він підійшов і запитав, чи можна, щоб його сім’я відвідувала нашу церкву. Радіємо, що Бог будує Свою церкву.

Моя дружина працює з церковним хором, тож маємо можливість також їздити і служити співом.

Микола Шмига, Луганська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати