Радість від роботи

31.12.2019
0
162

Праця в селі Шпотівка продовжується. Один раз на тиждень, інколи два, проводимо богослужіння. Крім того маємо спілкування з населенням. Богослужіння проходять так само у сестри Євдокії Василівни. Вона вже майже 7 років надає нам приміщення для проведення зустрічей. Більше того, коли проводимо євангелізації чи інші заходи, завжди приготує обід за власний рахунок. На служіння приходять здебільшого ті самі люди. Іноді буває 6 чоловік, а іноді й 15.

17-19 серпня 2019 року в Шпотівці на базі будинку культури провели дитячий табір. У таборі були присутні 45 дітей (39 з невоцерковлених сімей). Провели повноцінну табірну програму, діти лишилися дуже задоволені. Разом з дітьми до табору приходили і деякі батьки, вони були присутні на біблійних уроках. Три дні з ранку до вечора на всю округу лунали християнські пісні. Вкінці табору, кожна дитина отримала подарунок.

27 липня в Конотопі біля однієї із шкіл провели Свято родини. Захід організувала церква «Голос надії». Я був одним із організаторів і брав безпосередню участь у підготовці та проведенні заходу. Свято відвідали близько 250 дітей, не рахуючи батьків. Батьки повинні були виграти для своїх дітей талон на атраціон, чи солодку вату тощо. На завершення пройшли футбольні змагання між дитячими командами міста.

Також провели табори в м. Батурин (відвідали 55 дітей), та с. Митченки (50 дітей).

5-10 серпня був стаціонарний табір на території дому молитви церкви «Голос надії». Всього було 60 дітей (35 з невоцерковлених сімей).

Бачучи щасливих дітей після таборів, ми також отримували радість від виконаної роботи, хоча іноді в процесі бувало дуже важко.

У вільний час працюю на ділянці дому молитви, також відвідую членів церкви, допомагаю іншим місіонерам у будівництві, ремонті авто тощо.

На цей момент виконую обов’язки старшого служителя в церкві «Голос Надії» м. Конотоп через хворобу пастора. Прошу молитися за нього.

Анатолій Рабий, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати