Радість хрещення

01.05.2021
0
48

Стараємося вірно нести служіння, яке довірив нам Бог.

Щонеділі о 10:00, в церкві смт Млинів ми проводимо зібрання. Дякуємо Богу, що хоч і не багато, але приходять нові люди. Покаялася одна жінка і виявила бажання перед усією церквою — що хоче охреститися. Для нас це велика радість, тому що останні роки ми взагалі не мали водного хрещення...

Також щонеділі їздимо в с. Владиславівка, де о 17:00 проходить зібрання в модульному вагончику. Завжди приходять місцеві жителі, які бажають слухати Боже Слово.

У середу є вивчення Біблії. Щоправда людей приходить небагато, але маємо добрий час для спілкування.

Також іноді відвідуємо церкву, яка засновується на території обласного офісу братерства. Там теж мали хороші зібрання, нові знайомства та спілкування.

Щосуботи місіонери проводять підліткове зібрання, на території дому молитви смт Млинів. Підлітків приходить небагато, проте і тут є нові діти — є з ким розпочинати.

Щомісяця роздаємо по наших селах християнські газети (в середньому це 5-6 сіл) і роздруковані запрошення на зібрання. Наприклад, 1000 таких запрошень роздали у Млинові та його околицях. Маємо євангелізаційні виїзди і в інші місця. Зокрема їздили з командою місіонерів в Рівне, запрошували людей на зібрання, яке проходить на території офісу УЦХВЄ Рівненщини. Слава Богу, є результати цієї праці.

Також весь час посилено займаємося будівництвом на території дому молитви у Млинові. Зробили вже чимало роботи, хоч нас небагато. Встановили ворота та хвіртку, придбали понад 300 квадратів тротуарної плитки, працюємо над підготовкою території для укладання. Також нам пожертвували та встановили вікна в одне з приміщень.

Місяць тому придбали недобудову в нашому с. Береги. І тепер маємо власну територію для проведення дитячих таборів та інших заходів. Місце дуже хороше. Ми дуже вдячні Богу і людям, які відгукнулися і допомогли матеріально! Звичайно роботи ще дуже багато, фактично ми маємо лише стіни та дах, який потрібно переробляти. На даному етапі займаємося підключенням електроенергії.

Леонід Полицяк, Рівненська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати