Ринками Івано-Франківщини

01.10.2020
0
218

Наприкінці липня ми з командою місіонерів та братів і сестер із церкви їздили ринками нашої області, роздавали християнську літературу, Нові Завіти. Також були в домі для літніх людей, завезли їм продукти, співали, проповідували, молилися за спасіння і оздоровлення.

У серпні в нашому регіоні посилили карантин, тому не вийшло цього року провести християнський табір. Однак я запитав у підлітків та молоді чи не хотіли б вони щосуботи їздити на молодіжні служіння у м. Тлумач, і троє з них погодилися. Я їх забираю машиною і потім відвожу назад. Молимось, щоб молоді люди наверталися до Бога. Молимося щодо будівництва дому молитви, бо не всім хочеться приходити в хату на зібрання. Коли я ще працював вчителем, то запрошував сестру із тлумацької церкви, орендував приміщення шкільного актового залу, і ми щонеділі проводили уроки християнської етики у довільному форматі. Приходили 20-30дітей, батьки писали заяви, що вони не заперечують. Ці уроки тривали близько року. А зараз є потреба у домі молитви. Наша громада невелика, тому своїми силами не справимося. Але віримо, що якщо є на те Божа воля, то все влаштується.

Мали свято хрещення у м. Тлумач, ввійшли у Завіт з Богом 8 чоловік (одна сестра з нашого села). Ще одна сестра якраз захворіла на той момент, була висока температура. Хоча готувалася, але вирішили відкласти і не ризикувати.

Багато проповідуємо у селі. Якось у неділю після богослужіння я вирішив відвідати сестру, яка через хворобу не була в зібранні. Приїхав до неї, стали спілкуватися, потім прийшли ще троє сусідів, і ми майже дві години проговорили. Я мав можливість благовістити, а в кінці помолився за них. Знову плануємо їхати проповідувати на ринках, запрошують у різні місця.

Дружина молиться за мою працю, всіляко підтримує, допомагає, чим може. Дуже часто сусіди до неї звертаються по допомогу, тож служить їм (вона колись навчалася в медичному закладі). А також  доглядає нашу маленьку принцесу, якій вже минуло 7 місяців, та й всі дітки їй у цьому допомагають.

Віталій Маланчук, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати